Päevatekid

  Loo oma magamistoas hubane ja luksuslik atmosfäär Hemtexi päevatekiga. Valikus on erinevates stiilides ja materjalidest voodikatteid, mille abil saad luua isikupärase meeleolu, mis vastab just sinu maitsele ning vajadustele. Kas sinu magamistuppa sobiks klassikalises stiilis tepingutega päevatekk või trendikas vahvelkoes voodikate puuvillasest materjalist? Leia oma magamistuppa sobiv voodikate lastes end inspireerida meie valikul!

   

  17 toodet

  Päevatekid

  Kas otsid ideaalset päevatekki ühe- või kaheinimesevoodile?  

  Hemtexist leiate erinevas suuruses päevatekke! Meie valikus on palju erinevaid voodikatteid, mis aitavad luua just sinu magamistoa jaoks ideaalse atmosfääri. Pakume erinevatest materjalidest ja värvitoonides päevatekke, sealhulgas ühetoonilisi moekas vahvelkoes, klassikaliste tepingutega ning loodusest inspireeritud mustritega päevatekke.

  Loo luksuslik ja stiilne meeleolu sametkangast päevatekiga. 

  Kui soovid luua magamistoas atmosfääri, mis oleks kodune ning lõõgastav, soovitame valida puuvillasest materjalist päevateki. Rohelised värvitoonid lisavad tuppa värskuse ning meeli lõõgastava meeleolu, samas kui beeežid värvitoonid on sensuaalselt pehmed ja kutsuvad. Klassikaliste siniste ja valgete päevatekkidega saab luua selge, puhta ning rahuliku meeleolu. Minimalistliku ja modernse atmosfääri rõhutamiseks on ideaalne hallides toonides voodikate.

  Kui soovid tuba kaunistada rõõmsas värvigammas. 

  Romantilises stiilis taimemotiividega päevatekid lisavad igasse ruumi värvi ja loovad rõõmsalt helge meeleolu. Tepitud voodikate on suurepärane valik ajatu ning klassikalise stiili austajatele, vahvelkoes kangast valmistatud päevatekk on kerge ja modernne. Valikus on erinevaid värvitoone, leia endale just sinu värvieelistuste ning stiiliga sobiv päevatekk.

  Meie valikust leiab päevatekke erinevates suurustes, nii üheinimese- kui ka kaheinimesevoodile sobivaid. 

  Osta päevatekk meie veebipoest või külasta meie kauplust ning muuda oma voodi vastupandamatult kauniks!