Tekid

  Vali vajadustele vastav tekk! Kas on magades sageli liiga soe või poeb jahedus ligi? Meilt leiab suure valiku erinevatest materjalidest, paksuses ja suurustes tekke. Kas soovid udusuletekki või tundub sobivam sünteetilise täidisega tekk? Valikus on õhemad suvetekid ning kohevamad ja paksemad tekid, mis sobivad kasutamiseks külmal aastaajal. Keskmise soojusega tekid on sobilikud kasutamiseks aastaringselt.

  32 toodet
  Oled näinud 24 tulemust kõigist 32Näita rohkem

  Tekid

  Hea uni õige tekiga

  Toimiv argipäev eeldab kvaliteetset, korralikku und ning seetõttu on oluline valida õige tekk ja padi. See, milline tekk tundub õige, on loomulikult erinev iga inimese puhul, kuid hea tekk peaks alati pakkuma mugavust, hoides teid soojas. Samuti on oluline, et tekk hingaks ning ei tunduks liiga raske. Tekki valides tuleks mõelda erinevate täitematerjalide omadustele ja sellele, kui hästi erinevad variandid soojust isoleerivad. Paljud kasutavad sama tekki aastaringselt, kuid levinud on ka talvel soojema talveteki ja suvel jahedama suveteki kasutamine. Samuti pööra tähelepanu erineva suurusega tekkidele, sest mõnele meeldib magada ühe tekiga, teisele aga suur kaheinimesevoodi tekk. Ükskõik, millised o sinu eelistused, leiad Hemtexist valiku, mis vastab täpselt sinu vajadustele.

  Suletekid igaks aastaajaks

  Paljud inimesed eelistavad udusuletekki selle ainulaadsete hingavate ja soojusisolatsiooniomaduste tõttu. Suletekk on mõnus, kerge ja õhuline. Meil on udusuletekke igaks aastaajaks: keskmise soojusega aastaringseks kasutamiseks mõeldud udusuletekid, jahedad suvised-  ja soojad talvised udusuletekid. Meie laias valikus on udusuletekke, mis sisaldavad nii hane- kui pardisulgi. Hane suled on suuremad ja tugevamad kui pardil, seega isoleerib hanesulgedest täidisega tekk soojust oluliselt paremini kui pardisulgedest täidisega tekk. Kõik meie udusuletooted on valmistatud vastavalt Euroopa standarditele, mis tagab eetilised ja vastustustundlikud tooted, teabe sulgede päritolu kohta ning loomade õige kohtlemise. Meie kasutatavad udusuled on toiduainetööstuse kõrvalsaadus.

  Tekid allergikutele

  Meil on ka lai valik tekke allergikutele. Lisaks allergiasõbralikele udusulgedele, mis vastavad rangetele puhtuse ja katte tihedusnõuetele, on meil ka sünteetilise täidisega tekid, millel on Norra Astma- ja Allergialiidu (NAAF) soovitus. Sünteetilise täidisega tekid on populaarne valik, kuna neil on palju samu kvaliteediomadusi kui udu- ja sulgetekkide puhul, kuid need on soodsamad. Ka siin saad valida, kas soovid aastaringset keskmise soojusega sünteetilist tekki, kerget jahedat suvist tekki või talvekasutuseks paksemat sooja sünteetilist tekki.

  Tekkide ja patjade pesemine ja hooldamine

  Suletäidise ja sünteetilise täidisega tekkide õige pesemine ja hooldamine on nende pikaealisuse jaoks ülioluline. Kõiki meie tekke saab masinas pesta 60 kraadi juures. Soovitame kasutada neutraalset, ensüümideta pesuainet. Samuti soovitame tekke sageli raputada. Tekke ei tohiks otsese päikesevalguse käes hoida. Kui tekke ei kasutata, tuleb neid hoida kuivas kohas, eelistatavalt paber- või säilituskotis. Samuti veenduge, et tekk oleks selle ladustamisel kuiv!

  Lai valik magamistuppa

  Olenemata sellest, kas pakub huvi suletekk, kiudtäidisega tekk või kaheinimesevoodi tekk suveks või talveks, leiate Hemtexi laiast tekkide valikust selle, mida otsite. Tutvuge meie valikuga veebilehel või külastage meie kauplusi ja aitame teil leida teie vajadustele sobivaima teki.