Ettevõttest

Soovime, et kõik Hemtexi kaupluse kliendid võiksid usaldada meie ettevõtet ning seda, mille heaks töötame. Parim viis tutvuda nii Hemtexi enda kui tootedega on loomulikult külastada meie kauplusi, lisainfot leiad ka meie veebilehelt. Antud leheküljelt saad teavet Hemtexi kui ettevõtte, selle ajaloo, äritegevuse ning keskkonnamõjude kohta.

Kirg tekstiilide vastu - vali südamega

Hemtexilt leiad kauneid sisustustooteid ja -tekstiile kodu igasse eluruumi. Kui vajad uud voodipesukomplekti magamistuppa, uusi kardinaid elutuppa või soovid uuendada kogu kodusisustust, meilt leiad laia valiku kõike mida vajad kodu stiilseks sisustamiseks.  

Hemtexil oleme sisustanud kodusid juba aastast 1973 ja aastate jooksul on ettevõte arenenud Põhjamaade tekstiilimüügi juhtivaks ettevõteks. Sellel teel inspireerivaks on olnud kirg kodutekstiilide vastu ettevõtte tegevuses. Tänaseks on Hemtexil Põhjamaades üle 140 kaupluse ja inspireeriv veebipood. Meie kauplusest leiad hea hinnaga kõrgkvaliteetseid kodutekstiile nagu patju, tekke, voodipesukomplekte, pleede, rätikuid ja laualinasid ning palju muud, millega sisustada kodu meeldivalt hubaseks.

Meile on tähtis ka keskkonnasäästlikkus ja selleks oleme eriliselt keskendunud jätkusuutlikule arengule. Vali südamega -lehele oleme kogunud Hemtexil tehtud töö jätkusuutliku arengu ja sotsiaalse vastutuse tegevusest. Vali südamega tähendab meile valikute tegemist, mis on paremad keskkonnale,väärtuste ahelatele ja klienditele. Need on teadlikut valikud parema homse nimel. Loe rohkem jätkusuutlikust arengust ja meie tegevusest siit.