Kas armastad kodu sisustamist?

Club Hemtex on püsikliendi programm, mis sobib ideaalselt sulle, kes sa armastad kodusisustust ning inspratsiooni. Püsikliendina jõuavad otse sinu e-postile alati parimad sisustusnipid, hulganisti ägedat inspiratsiooni ning vastupandamatud püsikliendipakkumised. Saad ka personaalseid kutseid ostupäevadele,  vip-õhtutele ja teavet kampaaniate osas. Kui sooritad oste meie veebipoes sisse logitud püsikliendina, võimaldame standardpaki tasuta saatmise pakiautomaati alates 59,95€ ostust.

Püsikliendi programmiga saad liituda siin - ära jäta kasutamata võimalust nautida kõik neid soodustusi! Uuele liitujale 1 tavahinnaga toode -40%.

LIITU
Püsikliendipakkumised
Liitu püsikliendiprogrammiga

Kasuta suurepäraseid soodustusi!

LIITU PROGRAMMIGA

Alla oleme kogunud personaalse lehe kohta korduma kippuvate küsimuste vastuseid.

Kuidas teen personaalsele lehele konto?

Kui oled meie püsikliendi programmiga liitunud, kuid kontot pole hemtex.ee-sse loodud, saad selle ise luua, klikates ”loo konto”. Palun kasuta sama meiliaadressi, mille andsid programmiga liitumisel.

Olen unustanud oma personaalse lehekülje salasõna, mida nüüd teen?

Klikka sisselogimisaknas Kas unustasid salasõna? lingile. Saad seejärel peatselt e-posti, milles on link, mille abil saad oma salasõna lähtestada ning uue sisestada. Kui e-posti ei saabu, kontrolli rämpsposti.

Mul on varasemalt olnud oma personaalne lehekülg, kuid ma ei saa enam sisse logida. Mida nüüd teen?

Pead oma salasõna uuendama. Klikka sisselogimisaknas Kas unustasid salasõna? lingile. Saad seejärel peatselt e-posti, milles on link, mille abil saad oma salasõna lähtestada ning uue sisestada.

 

Hemtexi klienditugi
e-post: klienditugi@hemtex.ee

Vaata püsikliendi programmi tingimusi siit.