• Magamistuba

Magamistuba

Taga endale ning oma perele kosutav uni kvaliteetsete patjade, tekkide, aluslinade ja voodipesukomplektidega. Lisa luksust magamistuppa kaunite päevatekkide ja supersuurte hotellipatjadega. Lase end inspireerida meie magamistoa toodete valikul!

350 toodet
Oled näinud 24 tulemust kõigist 350
Näita rohkem

Magamistuba

Magamistoa sisustamine

Unel on väga oluline osa meie elus ning magamistoas veedame suure osa oma ajast. See on üks tähtsamaid tubasid meie korteris või majas ning seetõttu on oluline panustada selle toa sisustusse.

Mõned meist soovivad luua kutsuva ja stiilse magamistoa, samas kui teised peavad olulisimaks vaid seda, et uni oleks võimalikult hea. Olenemata teie vajadustest ja soovidest, leiate meilt kõik, mida vajate oma magamistoa sisustamiseks.

Vali kas udusule- või sünteetilise täidisega tekk – või sobib paremini hoopis raskustekk ? Leia omale lemmikud meie voodipesukomplektide, linade ja päevatekkide seast, mis on paljudes erinevates värvitoonides ning mustrites, et luua oma magamistuppa isikupärane, just sinule sobiv ning meeldivalt rahustav atmosfäär.

Õigete värvitoonide valik magamistoas omab olulist rolli ning võib saada tingimuseks, kas tunned ennast lõõgastunult või mitte. Mõned meist eelistavad magamistoas heledat värvigammat, samas kui teised leiavad, et parem uni on pigem tumedamates toonides sisustatud toas. Mõlemad eelistused aga võimaldavad rohkelt mänguruumi nii sisustuse kui värvitoonide osas.

Tumedates ja tagasihoidlikumates värvitoonides, tihti siniseses värvigammas magamistoa sisustus on väga populaarne ning pimendavad kardinad võimaldavad toa muuta just nii pimedaks kui soovid ööpäevaringselt.

Loo harmoneeruv kooskõla, kus voodipesu, dekoratiivpatjade ja päevateki värvigamma ühtib seina värviga või siis huvitavama tulemuse saamiseks on hoopis kontrastsetes toonides. Mõned erksamad värvitoonid moodustavad stiilse koosluse tumedal taustal. Kõige olulisem on luua oma magamistoas lõõgastav atmosfäär vastavalt sinu enda eelistustele.

Magamistoa sisekujundust on võimalik täiendada ka valgustusega. Kuigi magamistoa peamine eesmärk on olla kohaks, kus saame puhata ja nautida hea und, on õige valgustus samuti oluline. 

Õige lampide paigutus võib muuta toa meeleolu ja kasutusmugavust. Kui sulle meeldib enne uinumist lugeda, on öökapi peal olev lamp praktiline valik. Nii saad lihtsalt pugeda voodisse ja teki alt väljumata kustutada vajadusel valguse. Samas on öökapil olev lamp ka üheks detailiks sisekujunduses. Üks võimalus on võtta valgusallikad sisustuse fookusesse, sobitades need harmoneeruvas stiilis ja värvitoonides voodipesu, päevatekkide, pleedide ning patjadega.

Soovid lisa luksust magamistuppa?

Lisaks esmavajalikule magamistoas -aluslinad, madratsikatted, tekid, padjad ja voodipesu - leidub meie valikus tooteid, mis aitavad muuta sinu magamistoa tõeliselt luksuslikuks. Uhkelt suured, kohevad hotellipadjad koos pilkupüüdva padjapüüriga, erinevates stiilides päevatekid ja pleedid lisavad stiili ja täiendavad atmosfääri.

Vali end kõnetav voodipesu - olgu selle materjaliks pehme ja siidine satiinpuuvillane, luksuslikult sile ning tugev percale või suurepärane linane, meie valikust leiad alati sobiva.

Leiad meilt stiilseid voodipesukomplekte ühe- ja kaheinimese voodile.  Voodipesukomplekte on mitmetest erinevatest materjalidest - lisaks luksuslikule satiin-, perkalepuuvillasele või linasele on valikus ka klassikaline tavapuuvillane, pehme ja soe flanell ning suviselt õhuline krepp-puuvill. Päevatekke on paljudes erinevates värvitoonides ja mustritega.  Aluslinu leidub nii klassikalisest tavapuuvillast, pehmest satiinpuuvillast kui ka eriti siledast perkalepuuvillast. 
Vali välja sobivad padjad ning mõnusad, just sinu vajadustele ja eelistustele vastavad tekid kas sule- või sünteetilise täidisega.

Tee valik meie veebipoes ning kui vajad lisanõuandeid või soovid tutvuda erinevate valikus kasutatud materjalidega, külasta meie inspireerivaid kaupluseid.