• Magamistuba

Magamistuba

Taga endale ning oma perele kosutav uni kvaliteetsete patjade, tekkide, linade ja voodipesukomplektidega. Lisa luksust magamistuppa kaunite päevatekkide ja supersuurte hotellipatjadega. Lase end inspireerida meie magamistoasisustusest!

309 toodet
Oled näinud 24 tulemust kõigist 309

Magamistuba

Magamistoa sisustamine

Unel on väga oluline osa meie elus ning magamistoas veedame suure osa oma ajast. See on üks tähtsamaid tubasid meie korteris või majas ning seetõttu on oluline panustada selle toa sisustusse.

Mõned meist soovivad luua kutsuva ja stiilse magamistoa, samas kui teised peavad olulisimaks vaid seda, et uni oleks võimalikult hea. Olenemata teie vajadustest ja soovidest, leiate meilt kõik, mida vajate oma magamistoa sisustamiseks.

Valige kas  udusule- või  sünteetilise täidisega tekk – või sobib teile hoopis raskustekk ? Leidke omale lemmikud meie voodipesukomplektide, linade ja päevatekkide seast, mis on paljudes erinevates värvitoonides ning mustrites, et luua oma magamistuppa isikupärane, just teile sobiv meeldivalt rahustav atmosfäär.

Leiate meilt stiilseid voodipesukomplekte ühe- ja kaheinimese voodile.  Voodipesukomplekte on mitmetest erinevatest materjalidest - luksuslik satiin-, perkalepuuvillane või linane, klassikaline tavapuuvillane, ehk hoopis pehme ja soe flanell... Päevatekke on paljudes erinevates värvitoonides ja mustritega.  Aluslinu leidub nii klassikalisest tavapuuvillast, pehmest satiinpuuvillast kui ka eriti siledast perkalepuuvillast. 
Vali välja sobivad padjad ning mõnusad, just sinu vajadustele ja eelistustele vastavad tekid kas sule- või sünteetilise täidisega.