Flanellvoodipesukomplektid

  Soe ja pehme flanellvoodipesu mõnusa une heaks

  Flanellvoodipesu on mugav ja väga pehme tänu erilisele harjatud pinnale. Meie flanellvoodipesukomplektid on valmistatud 100% naturaalsest puuvillast ning on seetõttu väga mugavad ning vastupidavad. Flanellvoodipesu on eriti meeldiv külmadel aastaaegadel või juhul, kui sul on magades tihti liiga jahe, aastaringseks kasutamiseks.

  Mille poolest erineb lõimvärvitud flanell tavalisest flanellist?

  Lõimvärvitud flanell on kootud eelnevalt värvitud lõimelõngast, mis tagab veelgi suurema mugavuse ja pehmuse ning värvide suurepärase säilimise pesust pesusse. Lõimvärvitud flanell on hea valik, kui soovid teha oma ostusid vastustustundlikult ning eelistad kõrge kvaliteediga vastupidavaid tooteid. Lõimvärvitud flanell püsib kena ja mugav pesust pesusse ning aastast aastasse.

  Kuidas hooldada flanellvoodipesu?

  Puuvillaflanelli hooldamine sarnaneb tavapuuvilla hooldamisele. Selleks, et flanellvoodipesu püsiks mõnusalt pehme, tuleks vältida liiga kuuma vett ning kasutada õrna pesutsüklit. Sobib võimalikult õrn pesuvahend, mida on lihtne välja loputada, et pesuvahendi jäägid ei kahjustaks õrna harjatud pinda, mis tagab flanelli erilise pehmuse ning soojuse. Kuivata flanellvoodipesu õhu käes või madalal temperatuuril ning õrnal režiimil kuivatustrumlis. Väldi kuivatamist otsese päikesevalguse käes, see pleegitab värvi ja kahjustab õrna udujalt pehmet flanelli pealispinda. Triigi madalal kuumusel pahemalt poolt ning võimalusel kasuta aurutriikrauda. Järgides neid lihtsaid hooldusjuhiseid lood eelduse, et sinu flanellvoodipesu unikaalne mugavus, soojus ja välimus säilib pesust pesusse.

   

  Kuidas valida flanellvoodipesu?

  Materjal ja koostis: Eelista flanelli, mis on 100% puuvillane, see on hingav, pehme ja vastupidav. 

  Kanga kaal: Kõrgema kaaluga kangas on tavalislet paksem ja soojem, ideaalne külmemateks öödeks. Kergem flanell sobib pigem suviseks hooajaks või juhul kui magamistoas on palav.

  Lõige ja suurus: Vali suurus, mis sobib voodi ja tekiga. Valikus on üheinimese komplektid, kus tekikott on tavaliselt mõõtudega 150x210 cm, KingSize ehk kaheinimesevoodi komplektis oleva tekikoti suurus on enamasti 230x220 cm. Beebide ja laste flanellist voodipesukomplektide tekikotid on mõõtudega 100x130 cm ning on laste ohutuse tagamiseks tavaliselt ilma ülemiste nurgaavadeta ning on suletavad tõmblukuga.

  Disain ja värv: Meie valikus leidub nii ühevärvilisi kui ka ruudulisi ning taimornamentikaga mustrilisi flanellist voodipesukomplekte. Ajatu ning stiilne ühevärviline komplekt sobib väga erinevate sisustusstiilidega, mustrilise voodipesuga saab aga luua erilist meeleolu ning lisada põnevust vastavalt vahetuvale hooajale.