Padjad

  Vali täiuslik padi vastavalt oma eelistustele ja naudi magusat und, mis annab sulle energiat uueks päevaks. Kvaliteetsed sulepadjad erineva kõrguse ning suurusega pakuvad unikaalset pehmust ning toetust. Sünteetilise täidisega padjad - nii kõrged, kui ka madalad mudelid sobivad juhul kui eelistad tipptehnoloogilise täidisega patju, mis on mugavad ja lihtsasti hooldatavad. Funktsionaalsed padjad, mile eriline kuju pakub mitmekülgset mugavust. Hotellipadjad, kui soovid lisada eriliselt luksuslikku meeleolu magamistuppa või kui soovid lisatuge seljale, et oleks mõnus voodis lugeda enne uinumist. Et kaitsta padja kattekangast, võiks kasutada sobivad padjakaitseid, mis on pestavad ning väga praktilised ja mugavad, tagades samas padja pikaealisuse.

  31 toodet
  Oled näinud 24 tulemust kõigist 31Näita rohkem

  Padjad

  Meie valikus on erineva kõrguse ja suurusega patju, mis vastavad erinevatele vajadustele.

  70x100 cm hotellipadi:

  Hotellipadi mõõtudega 70x100 cm sobib juhul, kui soovid, et padi oleks kogukas ning pakuks lisaruumi ja mugavust. See ekstra suur padi lisab luksuslikkust igasse magamistuppa ja on ideaalne juhul, kui soovid seljale lisatuge, et voodis oleks mõnus enne uinumist lugeda.

  50x90 cm hotellipadi:

  Hotellipadi mõõtudega 50x90 cm sobib juhul, kui soovid, et padi oleks kogukas pakkudes lisapinda pea ja selja toetamiseks. See hotellipadi lisab luksuslikkust igasse magamistuppa ning sobib ka väiksemasse voodisse ja on ideaalne juhul, kui soovid seljale lisatuge, et voodis oleks mõnus enne uinumist lugeda. 

  50x60 cm madal padi:

  Madal padi mõõtudega 50x60 sobib, kui eelistad magada nii, et pea on magades vaid pist kehast kõrgemal. Samuti võiks sellist patja eelistada, kui armastad magada peamiselt kõhuli. Madala padja täidis on üsna õhuke ning kaalub enamasti umbes 300 grammi.

  50x60 cm keskmise kõrgusega padi:

  Keskmise kõrgusega padi võib sobida juhul, kui magad enamasti selili või vahetad magades sageli asendit. Selline padi pakub enam tuge, sest täidist on rohkem kui madalas padjas. Keskmise kõrgusega padja täidise kaal on tavaliselt umbes 500 grammi.

  50x60 cm kõrge padi:

  Kõrget patja võiks eelistada, kui magad reeglina külili, sest kõrge padi aitab hoida kaela selgroo suhtes sirgemana. Samuti soovitatakse kõrget patja, kui soovid magada selili ning eelistad või vajad püstisemat magamisasendit. Kõrges padjas on palju täidist ning selle kaal on umbes 700 grammi.

  30x40 cm padi:

  See mugav ja kompaktne padi sobib suurepäraselt reisile kaasa võtmiseks. Annab peale ja kaelale mõnus toe ning sobib hästi kasutamiseks näiteks autos, lennukis või rongis. 

   

  Valides õige suurusega ning oma eelistusele sobiva padja, tagad personaalsetele vajadustele vastava optimaalse mugavuse ja toe. 

  Kvaliteetne padja täidismaterjal: Meie magamispadjad on täidetud esmaklassiliste materjalidega, näiteks nagu suled ning udusuled ja erilised sünteetilised kuidmatejalid. Suled on luksuslikult pehmed ja hingavad, sünteetiline täidis on sobivam allergikutele. 

  Padja kattekangas: Kõikidel meie patjadel on kvaliteetne kattekangas, mis on vastupidav ning hingav, aidates reguleerida temperatuuri. Hingav materjal tagab meeldiva temperatuuri ning mugavuse olenemata aastaajast. Et kaitsta padja kattekangast, võiks kasutada sobivad padjakaitseid, mis on pestavad ning väga praktilised ja mugavad.

  Maga mõnusalt meie sulepatjadel, sünteetilistel patjadel ja funktsionaalsetel patjadel. Olenemata sellest, kas eelistad magada küljel, kõhul või seljal, leidub meie valikus sobiv padi, mis on mugavalt elastne ning kohev. Kui vajd leevendust kaela- või õlavöötmepiirkonnale või soovid ennetada probleeme võivad selleks sobida meie funktsionaalsed padjad.