Sünteetilised padjad

  Sünteetilise täidisega padjad on ideaalne kombinatsioon kvaliteedist, mugavusest ja praktilisusest. Meie valikus olevad sünteetilise täidisega padjad on pehmed, hüpoallergilised ja kergesti hooldatavad. Need ei kogu tolmu, niiskust ega soovimatuid lõhnu ning on saadaval erinevates suurustes, et tagada optimaalne mugavus erinevatele vajadustele ning eelistustele ja võimaldada kvaliteetne uni. Lastepadjad leiad siit.

  7 toodet

  Sünteetilised padjad

  Kas vajad täiuslikku mugavust ja mõnusat ööund?

  Tutvu meie sünteetilyse patjade valikuga, milles olevad tooted pakuvad unikaalset kombinatsiooni pehmusest, toest ja vastupidavusest. Meie padjad on loodus selleks, et pakkuda parimat magamiselamust, pakkudes vajalikku tuge peale ja kaelale.

  Magus uni igal ööl?

  Meie sünteetilise täidisega padjad on disainitud selleks, et ööuni oleks võimalikult rahulik ja taastav. Padja pehme, kuid piisavalt ealstne ning toetav struktuur peaks võimaldama leida ideaalset magamisasendit.

  Täidismaterjali kvaliteet?

  Kasutame ainult parimaid materjale, et tagada meie patjade vastupidavus ja mugavus. Sünteetiline täidis on allergiavaba ja hüpoallergiline ning pakub suurepärast mugavust ning toetus, mis ei kao aja jooksul. Tavapärasemad sünteetilised kiud on õõneskiud, pallkiud ning mikrokiud. Õõneskiud teeb padjast pehme ning õhulise, pallkiust täidis annab padjale elastsust.

  Missugune on sobivaim padi?

  Meie valikus leidub erineva suurusega patju, et pakkuda võimalikult individuaalset lahendust erinevatele vajadustele. Vaatamata sellele, kas eelistad madalamat, kõrgemat, pehmemat või toekamat patja, pakun meie sünteetiliste patjade kollektsioon mitmekesist valikut, mis peab silmas erinevaid unikaalseid ootusi.

  Kuidas sünteetilist patja hooldada?

  Kui hooldad oma sünteetilisi patju õigesti, säilib nende vorm kaua. Sünteetilise täidisega tekke ja patju tuleks sagedasti tuulutada. Sünteetilist patja tuleks pesta 60 kraadi juures, kuid kasuta siiski vaid pool tavapärasest pesuvahendikogusest ning pesuloputusvahendit ära kasuta üldse.

  Meie sünteetilise täidisega padjad on unikaalne kombinatsioon kvaliteedist ja mugavusest. Investeeri parimatesse patjadesse, et suurendada võimalust ärgata igal hommikul puhanuna ja energilisena.