Voodipesukomplektid

  Mugav ja kaunis voodipesukomplekt võib olla üks hästi magatud öö komponentidest ning samas ka üks oluline osa magamistoa sisustusest. Värskenda magamistoa atmosfääri lihtsalt ja kiiresti uue voodipesukomplektiga. Hemtex'ist leiad suure valiku linaseid, satiin- ja perkalepuuvillaseid, krepp-puuvillaseid ning flanellist voodipesukomplekte. Leia lisaks sobiv tekk ja padi mõistliku hinnaga.

  164 toodet
  Oled näinud 24 tulemust kõigist 164
  Näita rohkem

  Voodipesukomplektid

  Kuidas valida magamistuppa sobiv voodipesu?

  Hea uni on meie igapäevaseks eluks äärmiselt oluline. Kui ärkame hästi puhanuna, siis mõtleme selgemalt, saame keskenduda paremini ja lahendame enamikke väljakutseid kiiremini. Loomulikult sõlub see kui hästi me magame paljudest erinevatest teguritest, kuid kui tagame oma magamistoas meeldiva ja lõõgastava atmosfääri oleme õigel teel.

  Voodipesu valikul on olulised komponendid nii selle disain kui ka mugavus. Erinevad mustrid ja värvitoonid aitavad esile tuua ruumi interjööri, voodipesu kvaliteet ja mugavus aga mõjutavad und ning võimalust ärgata puhanuna. Meie eelistused on väga erinevad. Mõned meist eelistavad pehmet satiinpuuvillast voodipesu, teised aga siledamat perkalepuuvillast või hoopis sooja flanelli. Pole vahet, missusgust voodipesu soovid leida ja missugune on stiil sinu magamistoas, meie laiast valikust on võimalik leida just see õige.

  Missugune on kvaliteetne voodipesukomplekt?

  Lisaks rikkalikule värvi- ja mustrivalikule on Hemtexi kollektsioonist võimalik valida ka mitme erineva materjali vahel.

  Egiptuse puuvill on suurepärane valik, kui soovid panustada luksuslikkusele oma magamistoas. Sellest materjalist tekikotid ja padjapüürid on eriliselt siledad, pehmed ning kvaliteetsed, säilides kaunitena pesust pesusse. Pikkadest peentest kiududest valmistatud satiinpuuvill on samuti äärmiselt meeldiv siidja läikega materjal, olles kerge, pehme ning väga vastupidav. Satiinpuuvillane voodipesu on väga populaarne.

  Krepp-puuvillast voodipesu iseloomustab eriline pinnastruktuur, mis tundub naha vastas meelivalt kerge ja jahe. Just nende omaduste tõttu on krepp-puuvillane suurepärane valik suvekuudeks või eriti sooja magamistuppa aastaringselt. Lainelise pinna tõttu ei vaja see ka triikmist ning on seetõttu eriti lihtsasti hooldatav. 

  Kas soovid olla kindel, et voodipesu on valmistatud keskkonnasõbralikult ja vastustustundlikult? Vali siis BCI märgistusega tooted! Better Cotton Initiative on globaalne organisatsioon, mis toetab puuvillatootmist jätkusuutlikul viisil, eesmärgiga kaitsta meie planeeti. BCI märgistusega toodetes kasutatav puuvill on kasvatatud vähem resursse tarbides, vähendades seega keskkonnamõju. Valides selle märgistusega tooted saad olla kindel, et teed hea valiku nii kogu planeedi kui enda ja oma pere jaoks.