Aluslinad

  Meie valikus on erinevatest suurustes ning värvitoonides aluslinu. Klassikalised puuvillasest materjalist voodilinad on mugavad, pehmed, lihtsasti hooldatavad ning vastupidavad. Perkalepuuvillane lina on sile ja tugev, satiinpuuvillane lina sobib eriti pehme ja siidise pinna eelistajale.

  34 toodet
  Oled näinud 24 tulemust kõigist 34
  Näita rohkem

  Aluslinad

  Kvaliteetsed voodilinad võivad olla hea une eelduseks

  Mõnus uni ja hästimagatud öö on igapäevaelus parimal võimalikul moel toimimiseks eriti oluline. Tunne, mis tekib peale väsitavat päeva puhta ja mugava voodipesu vahele pugemine on suurepärane. Veedame oma elust väga palju tunde voodis ja seetõttu on oluline, et voodipesu oleks nii mugav kui ka vastupidav.

  Hemtexi aluslinade valikus leidub mitmeid erinevaid värvitoone ning sobivaid suurusi nii ühe- kui kaheinimese voodi jaoks. Meie aluslinade valikus leiduvad ka kummiga voodilinad, mis on mugavad ning praktilised, püsivad kindlalt paigal, ei nihku ega kortsu magamise ajal. 

  BCI märgistusega tooted

  Kas soovid olla kindel, et voodipesu on valmistatud keskkonnasõbralikult ja vastustustundlikult? Vali siis BCI märgistusega tooted! Better Cotton Initiative on globaalne organisatsioon, mis toetab puuvillatootmist jätkusuutlikul viisil, eesmärgiga kaitsta meie planeeti. BCI märgistusega toodetes kasutatav puuvill on kasvatatud vähem resursse tarbides, vähendades seega keskkonnamõju. Valides selle märgistusega tooted saad olla kindel, et teed hea valiku nii kogu planeedi kui enda ja oma pere jaoks.