Aluslinad

Meie valikus on erinevatest suurustes ning värvitoonides aluslinu. Klassikalised puuvillasest materjalist voodilinad on mugavad, pehmed, lihtsasti hooldatavad ning vastupidavad.

33 toodet

Aluslinad

Kvaliteetsed voodilinad tagavad hea une.

Mõnus uni ja hästimagatud öö on igapäevaelus parimal võimalikul moel toimimiseks eriti oluline. Tunne, mis tekib peale väsitavat päeva puhaste ja mugavate linade vahele pugemine on suurepärane. Veedame oma elust väga palju tunde voodis ja seetõttu on oluline, et voodipesu oleks nii mugav kui ka vastupidav.

Hemtexi aluslinade valikus leidub mitmeid erinevaid värvitoone ning sobivaid suurusi nii ühe- kui kaheinimese voodi jaoks. Meie aluslinade valikus leiduvad ka kummiga voodilinad, mis on mugavad ning praktilised, püsivad kindlalt paigal, ei nihku ega kortsu magamise ajal. 

BCI märgistusega tooted.

Kas soovid olla kindel, et voodipesu on valmistatud keskkonnasõbralikult ja vastustustundlikult? Vali siis BCI märgistusega tooted! Better Cotton Initiative on globaalne organisatsioon, mis toetab puuvillatootmist jätkusuutlikul viisil, eesmärgiga kaitsta meie planeeti. BCI märgistusega toodetes kasutatav puuvill on kasvatatud vähem resursse tarbides, vähendades seega keskkonnamõju. Valides selle märgistusega tooted saad olla kindel, et teed hea valiku nii kogu planeedi kui enda ja oma pere jaoks.