Pikad külgkardinad

  Eriti suured või kõrged ruumid vajavad ekstra pikki kardinaid. Hemtexi valikus on kardinaid pikkusega kuni 300 cm. Meie valikus olevatele kardinatele on õmmeldud külge kardinapaelad, mis võimaldavad erinevaid riputusviise. Leia meie valikust oma lemmikkardinad. 

   

  42 toodet

  Pikad külgkardinad

  Luksuslikud eriti pikad kardinad erinevatest materjalidest

  Kas otsid viisi, kuidas muuta oma kodu erakordselt stiilseks ja luksuslikuks? Meie valikus leidub ekstra pikki kardinaid erinevatest kvaliteetsetest materjalidest, mis aitavad muuta ruumi kauniks ja funktsionaalseks.

  Missugusest materjalist on valmistatud valikus olevad kardinad?

  Meie ekstra pikad kardinad on valmistatud erinevatest kvaliteetsetest materjalidest, näiteks siidist, sametist ja linasesest ning väga vastupidavast polüesterkiust, sealhulgas ka taaskasutatud polüestrist.

  Looduslikest materjalidest valmistatud kardinad on erakordselt pehmed, kauni tekstuuriga, hästi langevad ja väga elegantsed. Kunstkiust valmistatud kardinad on aga väga lihtsasti hooldatavad ja vastupidavad.

  Vali oma lemmikstiil ja viimistlus, mis sobib hästi just sinu kodu interjööri täiendama. Kas soovid lihtsa ja selge disainiga kardinat või soovid rõhutada luksuslikkust? Meie valikus on kardinaid, mis vastavad igale maitsele. 

  Kas kardinad pakuvad ka praktilist kasu?

  Meie ekstra pikad kardinad mitte ainult ei paku silmailu, vaid on ka praktilised, aidates reguleerida valgustust ja ruumi sisekliimat ning tagades privaatsuse.

  Kas valikus olevad kardinad on vastupidavad?

  Meie valikus olevad kardinad on vastupidavad ja lihtsasti hooldatavad. Kvaliteetsed materjalid tagavad, et kardinad püsivad aastaid kaunid ja funktsionaalsed. 

  Investeeri oma kodu stiili ja mugavusse, valides meie ekstra pikkade kvaliteetsete kardinate seast just sulle sobivad. Sinu kodu väärib vaid parimat!