Pimendavad kardinad

Pimendavate kardinatega on lihtne vajadusel muuta tuba hämaramaks või täiesti pimedaks. Tutvu meie pimendavate kardinate valikuga, leia sobiv materjal ja värvitoon vastavalt oma kodu stiilile, eelistustele ning vajadustele.

29 toodet
Oled näinud 24 tulemust kõigist 29
Näita rohkem

Pimendavad kardinad

Kas otsid ideaalseid pimendavaid kardinaid?

Kas otsid ideaalseid pimendavaid kardinaid, mis looks kodu siseruumides täieliku privaatsuse, suudaks pakkuda varju päikesevalguse ja uudishimulike pilkude eest? Meie pimendavad kardinad on just need, mis pakuvad seda, mida vajad kodu hubaseks muutmiseks. Leia sobivad pimendavad kardinad nii elu- kui magamistuppa ning lastetuppa. 

Lai valik pimendavaid kardinaid...

Meilt leiad laias valikus pimendavaid kardinaid, mis sobituvad erinevate sisekujunduse stiilide ja vajadustega. Valikus on kardinaid, mis pakuvad võimalust luua pilkude ja päikese eest kaitstud ruumi liigselt pimendamata. Kui on soov luua täiesti pime tuba, tuleks valida ekstra tihedast materjalist kardin, mille tagumine külg on kaetud spetsiaalse pimendava pinnakattega. 

Valikus on mitmetes erinevates värvitoonides pimendavaid kardinaid, näiteks nagu lihtne ja alati kaunis valge, klassikaline beez või rohekas värvigamma, stiilse halli erinevad variatsioonid ning luksuslik tumesinine või must. 

Pakume erineva tekstuuriga materjalidest valmistatud pimendavaid kardinaid, mida oleks võimalik sobitada erinevate sisekujunduse stiilidega. Valikus on näiteks nii sametise kui linaselaadse pinnastruktuuriga või delikaatse mustriga pimendavaid kardinaid. 

Lisaks praktilisele kasutusotstarbele on meie pimendavad kardinad ka kaunid sisustuselemendid. 

Lisaks praktilisele kasutusotstarbele on meie kardinad ka kaunid sisustuselemendid. mis täiendavad ruumi kujundust ja atmosfääri.

Kujunda oma kodu hubaseks kohaks, kus sad nautida täielikku privaatsust ja rahulikku meeleolu. Meie valikus olevad pimendavad kardinad võimaldavad seda teha liigselt pingutamata. Tee juba täna valik, mis muudab kodus viibimise veelgi mugavamaks ja loob veelgi elegantsema interjööri.

Täiusliku pimeduse saavutamiseks eluruumis võib olla vajadus paigaldada ka ruloo-, voldik- või ribakardin. Tutvu erinevate aknakatetega meie veebilehel hemtex.ee ja kauplustes.