Kardinatarvikud

Kardinatarvikud ei ole mitte ainult praktilised, vaid võivad olla ka loomingulised vahendid, mis aitavad teostada kardinate kujundust vastavalt soovile. Tutvu meie laia valikuga, kus muuhulgas leidub mitmeid erinevaid variante kardinapuid ja -siine, seinakinnitusi, kardinarõngaid, -klambreid, kardina raskuspaelu ning dekoratiivseid kardinanööre.

100 toodet

Kardinatarvikud

Stiili ja praktilisuse kooskõla

Kas soovid muuta oma kodu ineterjööri veelgi kaunimaks ja funktsionaalsemaks? Sel juhul on meie valikus olevad kardinatarvikud just need, mida vajad. Need tarvikud mitte ainult ei täienda kardinaid, vaid lisavad stiili ja praktilisust kodu dekoorile. 

Elegantsed kardinate riputustarvikud

Mitmetes erinevates variantides ja värvitoonides kardinapuud ja -siinid aitavad luua stiili, mis sobitub sinu kodu üldmuljega. Lisaks leiad meie kardinatrvikute valikust erinevaid kardinaklambreid, mis pakuvad mitmekesist kardinate riputusvõimalust ning stiilseid kardinarõngaid, mis aitavad luua täiuslikult kauni tulemuse.

Lihtne hooldus ja paigaldus

Meie kardinatarvikud on disainitud nii, et nende paigaldamine oleks lihtne ja jõukohane igaühele. Pakendis on kaasas juhised ning kui vajad lisainformatsiooni, siis leiad selle meie kodulehelt või meie kauplust külastades ning müüjaga konsulteerides.