• Kardinad

  Kardinad

  Kaunid kardinad muudavad toa hubaseks ning samal ajal kaitsevad liigse päikesekiirguse eest ja pakuvad privaatsust. Meie rikkalikus valikus on palju kardinakollektsioone, mis sobituvad erinevate stiilide ja eelistustega. Meie kardinad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on saadaval erinevates suurustes ja värvitoonides.

   

  256 toodet

  Kardinad

  Kardinad lisavad stiili!

  Kas otsid kardinaid elu-, magamis- või lastetuppa? Soovid ehk leida sobivaid kardinaid kodukontorisse? Meie valikus on palju erinevaid kardinaid, mis sobivad kõikidesse eluruumidesse ning muudavad täiuslikuks igas stiilis interjööri.

  Elegantsed sametkardinad Mali, klassikalised linased kardinad Selma, luksuslikud siidist kardinad Mulberry silk- need on vaid mõned näited meie populaarseimatest kardinatest. Pimendavad kardinad, rulookardinad, aknakatted päikesevalguse kaitseks ja ruumi siseneva valguse suunamiseks ning väliste soovimatute pilkude vältimiseks. 

  Soovid inspratsiooni kardinate valimiseks?

  Kardinaid vahetades on lihtne anda ruumile uus ilme. Lisa aastaaegade vaheldudes värskust uute kardinate ja dekoratiivpatjadega. Kardinad, mis on nii pikad, et ulatuvad otse lae alt põrandale teevad ruumi visuaalselt kõrgemaks ja avaramaks. Valgust läbi kumavad kardinad võivad luua sõltuvat värvist tuppa täiesti teistsuguse valgusruumi - soojema, külmema, õhulisema või sumedama. Suuremate akende puhul on valikuvõimalus laiem, sest sobivad ka pilkupüüdva ja suure mustriga kardinad. Väiksemate akende puhul võiks eelistada ühetoonilisi kardinad, juhul kui soovid, et aken ja kogu tuba näiks avaram ning õhulisem.

  Pikki kardinaid saab kasutada ka ruumieraldajatena. Kinnita need lakke siini abil ja loo eraldatud ruum kodukontori või laste mänguala jaoks.

  Kui soovid leida klassikalisi madalaid köögikardinad , siis ka neid on meil lai valik nii ühetoonilisi kui meeleolukate mustritega.

  Otsid sobivaid kardinaid ja kardinatarvikuid?

  Meie valikus on palju erinevaid kardinaid mitmetes stiilides, paljudest materjalidest ja laias värvigammas. Valmiskardinad on erinevates pikkustes valmis palistatuna või overlok-ääristusega. Palju erinevaid aknakatteid päikseskaitseks mitmetes stiilides ja materjalidest. Kardinapuukomplektid  ja kardinasiinid nii valged, mustad kui ka metalliktoonides. Kardinatarvikute valik ulatub kardinakonksudest ja -rõngastest kuni erinevate kinnitusvahendite ja kardina raskuspaelteni. Kaunid kardinanöörid ja -tutid lisavad stiili ja on kui kirsid tordil! 

  Ammuta inspiratsiooni ning leia oma koju sobivad kardinad  ja kardinatarvikud meie veebipoest või kauplustest!