Valmiskardinad

  Stiilsete kardinate abil saab kergesti anda toale uue, värskendatud ilme. Meie valikus leidub kardinaid paljudes erinevates värvitoonides - trendikad valged kardinad, stiilsed hallid või mustad kardinad, klassikalised beežid, pruunid ja kuldsetes toonides kardinad, lisaks palju põnevaid hooajalistes toonides kardinaid. Hemtexi valikust leiad erineva pikkusega kardinaid. Vali hooaja trendikamate värvide ja mustrite seast just sinu kodu stiiliga sobivad kardinad. Heida pilk meie Premium kollektsioonile, kus leidub muuhulgas ka suur valik parimaid klassikalise disainiga kardinaid või uudista trendikat ja värsket Atelier by Camilla Pihl kollektsiooni. Missugune on sinu lemmik?

  136 toodet

  Valmiskardinad

  Koduse interjööri kujundamine on meeldiv loominguline protsess, mille käigus saame muuta ning värskendada kodu üldmuljet ja atmosfääri. Uute kardinatega saab kiiresti muuta kogu toa meeleolu. Meie valikus leiduvad erinevate pikkuste, värvide ja mustritega kardinad võimaldavad luua unikaalse ja isikupärase miljöö, mis peegeldab just sinu stiili ja eelistusi.

  Kas valikus on erinevate pikkustega kardinaid?

  Olgu toad kõrged või madala, aknad suured või väikesed, meie kardinate valikus leidub erinevate pikkustega variante, mis sobituvad ideaalselt erinevate ruumide mõõtudega. Valikus on pikad ja lühemad kardinad. Pikad kardinad võivad anda kodule elegantse ja luksusliku ilme, samas kui lühikesed kardinad on liikuvamad ning mängulisemad.

  Kas valikus on erinevaid värve?

  Värvidel on sisekujunduses oluline mõju ning meie valikus leidub palju erinevaid värvitoone, mis aitava rõhutada ruumi atmosfäri ja meeleolu. Kas eelistad klassikalisi ja rahulikke värvitoone, stiilseid ning julgeid värvitoone või trendikalt naturaalseid, meil on midagi igale maitsele.

  Kas valikus on erinevaid mustreid?

  Mustrid lisavad jõuliselt isikupära ja karakterit. Meie kardinavalikus on erinevaid mustreid alates klassikalisest triibust kuni kaasaegsete geomeetriliste kujunditeni. Vali välja oma lemmikmustriga kardin ja lisa kodule visuaalset köitvust ja põnevust!

  Kas kardinad on vaid esteetilised või ka praktilised?

  Lisaks esteetilisele väärtusele pakuvad kardinad ka praktilist kasu. Kardinad võivad aidata reguleerida valgust, pakkuda privaatsust ja isoleerida kodu siseruumid temperatuurimuutustest.

  Muuda oma kodu unikaalseks ja stiilseks, valides meie laiast valikust erinevate pikkuste, värvide ja mustritega kardinad. Unistuste kodu on vaid ühe sammu kaugusel!