Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 1
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 2
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 3
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 5
1 / 5
📦 4-7 tööpäeva
koos kattemadratsiga
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 1 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 2 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 3 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 4 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 5 - Pisipilt

Plus, Nordic Rest

Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm

1 999,95 €
Tugev ja stabiilne kontinentaalvoodi, mille paremal ja vasakul poolel on valikuline madratsi jäikusaste.
Tugev ja stabiilne kontinentaalvoodi, mille paremal ja vasakul poolel on valikuline madratsi jäikusaste. Verdumadratsis olev 7-tsooniline pocket-vedrustus tagab optimaalse toe. Voodi karkass ja madratsi välisküljed on kaetud vastupidava naturaalse puuvilla- ja kanepiseguse tekstiiliga. Voodiraam on männi täispuidust, voodi jalad kasepuidust. Täiendava mugavuse tagab voodi eri pooltele kohandatav madratsi jäikusaste. Kattemadrats on hinna sees. Kohandatav mugavus, sobita medium ja tugev madratsi jäikus vastavalt soovile. - Pocket-vedrustusega madrats, tagab hea liikuvuse ja vastupidavuse. - Seitsmeks eri tsooniks jagatud vedrumadrats tagab hea magamismugavuse. - Madratsikate on eemaldatav ja pestav. Mida tähendab "eri tsoonideks jagatud madrats"? Hea voodi pakub personaliseeritud tuge erinevatele kehatüüpidele. Madratsil lamades peaks selg olema puhkeasendis ning sirge. Erinevate kehapiirkondadega kohanduv madrats võimaldab paremat mugavust, und ning tervist. Erinevate tsoonidega madratsil on pehmemad tsoonid õla- ja puusapiirkonale ning tugevamad tsoonid pea ja talje piirkonnale. Selline madrats pakub kehale optimaalset tuge just seal, kus seda vaja. Kehakaal ja valik, kas jäik või medium jäikusega madrats mõjutavad toestust ning madratsitsoonide arv näitab, kui täpne on pakutav tugi. Mida rohkem eri tsoone, seda täpsemalt on tugi kohandatud. Voodi konstruktsioon: Voodi raam: 12 cm puitraam täismännipuidust + voodiraam 13 cm pocket-vedrusüsteemiga ja 2 cm porolooni kihiga. Kahe tugijala ja 4 kasepuidust nähtava jalaga voodi. Jalgade kõrgus 12 cm. Madratsid: Kattemadrats 6 cm, mis sisaldab Supersoft HR porolooni ning lisapolsterdust mõlemal küljel. Pööratav vedrumadrats 15 cm pocket-vedrustuse ja 3 cm poroloonkihiga. Seda madratsit on võimalik tellida individuaalse jäikusastmega paremal ja vasakul küljel. Pocket- vedrusüsteemi puhul on vedrud paigutatud eraldi taskutesse, et säilitada kvaliteet ning tagada vedrude üksteisest sõltumatu liikumine. Madrats on optimaalse toe ja mugavuse tagamiseks jagatud seitsmeks tsooniks ning seda on võimalik pöörata võttes arvesse madratsi võimalikku individuaalset jäikust erinevatel külgedel. Valikus erinevad suurused: 160x200 cm, 180x200 cm. Kõrgus 70 cm. Voodi jalgade kõrgus 12 cm. Toodetud Euroopas. Antud toode on valmistatud Eestis ning välja töötatud Skandinaavia käsitöötraditsiooni põhimõtete ja kvaliteedinõuete kohaselt. Plus ja Premium vooditel on 25-aastane garantii raami ja vedrude purunemisele.
 • Värv: Naturaalne toon
 • Pikkus: 200 cm
 • Laius: 160 cm
 • Kõrgus: 66 cm
 • Kaal: 98000 g
 • Materjal: 71% puuvill, 29% Kanep
 • Madratsi tüüp: Medium/Tugev
 • Jala tüüp: täiskask
 • Raami materjal: massiivmänd
 • Kattemadrats: HR 34 kg/m3
 • Vedrumadrats: 7-tsooniline pocket-vedrusüsteem
 • Kokkupanek: osaliselt kokku pandud
 • Vastupidavus hõõrdumisele Martindale: 20000
 • Vanumiskindlus (1-5): 3
 • Värvi valguskindlus (1-8): 4
 • Tootenumber: 300000130

Suure mööbli kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 4-7 tööpäeva.

Baltikumis valmistatud suure mööbli kohaletoimetamiseks pakume logistikaettevõtte ColliCare poolt korraldatud transporti. 

Mööbli kohaletoimetamise hind on alates 9,95. Hind muutub vastavalt tellitud mööbli suurusele ja kohaletoimetamise sihtpunktile. Hind arvutatakse veebipoe kassas peale sihtnumbri sisestamist.

ColliCare pakub ka teenust mööbli tuppakandmiseks lisatasu eest, vastav valik nähtav maksmisel veebipoe kassas.

Koheletoimetamise hind kuvatakse veebipoe kassas, kui lisad mööbli ostukorvi ning sisestad sihtnumbri, kuhu soovid mööbli tellida. Vajadusel võta ühendust kaupluse või klienditoega.

Tellimuse vastuvõtmine

Täpne info suure mööbli tarne kohta saadetakse emaili teel. ColliCare võtab tellimusse märgitud kontaktil alati ühendust enne toote kohaletoimetamist. Kohaletoimetatud tellimus tuleb kohe pärast kättesaamist üle kontrollida ning võimaliku tarnekahjustuse kohta tuleb esitada koheselt kirjalik kaebus tootega seotud saatelehele, mis jääb autojuhile.

Klikka ja Tule järele kohaletoimetamine kauplusesse.

Kahjuks ei ole võimalik tellida mööblit kasutades Klikka ja Tule järele lahendust ning valida mööbli kättesaamise kohaks kauplust. Ka ei ole võimalik mööbli katergooriasse kuuluvaid tooteid toimetada pakiautomaati.

Tagastusõigus

Loodame, et oled rahul oma uue mööbliga, kuid vajadusel on võimalus tagastada toode 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamisest. Taganemisest tuleb teada anda esimesel võimalusel pärast toote kättesaamist.

Kui soovid tagastada toote, võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee.  Baltikumis valmistatud suurema mööbli kategooriasse kuuluvaid esemeid ei ole võimalik tagastada kauplusesse. Tagastusõigus kehtib toodetele, mis on originaalpakendis. Tagastusega seotud transpordi kulud kannab klient ning need ei kuulu hüvitamisele.

Tagastamisõigus annab õiguse tootega enne taganemisperioodi lõppu ilma lisakuludeta tutvuda. Kui toodet on testitud või kontrollitud samamoodi, nagu füüsilises kaupluses, on õigustatud ostuhinna tagastus. Kui toodet on kasutatud taganemisperioodi jooksul viisil, mis on toote väärtust kahandanud, tagastab Hemtex AB summa, millest on maha arvestatud kahanenud väärtus.

Tellimusest taganemiseks on aega 14 päeva, kuid kui oled saanud toote kätte ning soovid toote tagastada, tuleb see tagastada niipea kui võimalik.

 

Vaheta/tagasta suur mööbel ja suuremad tooted, saates need tagasi veebipoodi:

Hemtex.ee veebilehelt ostetud mööbli ja suuremate esmete tagastamisel kehtivad erireeglid. Kui tekib kahtlus, kuidas on konkreetne toode klasifitseeritd, võta palun ühendust klienditoega, saates email aadressile: klienditugi@hemtex.ee. Suure mööbli tagastamisel tuleb tagastamisõiguse kasutamiseks võta ühendust klienditoega, saates email aadressile: klienditugi@hemtex.ee.  

Kaup tuleb tagastada originaalpakendis. Juhul, kui originaalpakend on kahjustunud tuleb tagada, et toode oleks transpordiks korralikult pakitud. Vedaja võib keelduda kauba vastuvõtmisest, mille pakend on defektne. Kõiki tagastatud esemeid kontrollitakse meie poolt kättesaamisel, et teha kindlaks kas on vajalik teha mahaarvamisi tagastatavast summast.

Kui tagastatud kaup on kahjustatud, originaalpakendita või ei näe välja kasutamata, arvestatakse tagastussummast maha järgmiselt:

Pakendi kahjustumine või originaalpakendi puudumine toob kaas tagastussumma vähenemise vähemalt 25%. Kui toode on kahjustatud või näeb välja kasutatud, arvestatakse tagastavast summast maha vähemalt 50%.

Lamedana tarnitud tooted (näiteks lauaplaat) ja kättesaamisel kliendi poolt kokku pandud toodete puhul arvestatakse maha vähemalt 50% algsest väärtusest.

Tagasimakse 

Tagasimaksed tehakse sama makseviisi kasutades, mida kasutati ostu sooritamisel. Kõikide Hemtex.ee veebilehelt ostetud toodete puhul toimub tagastamine maksetavahendaja Klarna kaudu. Ka kauplusesse tagastatud kauba puhul tagastatakse summa tagastatud toote/toodete eest maksetevahendaja Klarna kaudu. Tagastuskinnitus saadetakse Klarna poolt 30 minuti jooksul pärast tagastamise vormistamist. Tagasimakse tehingu töötlemiseks võib kuluda kuni 14 tööpäeva.

Reklamatsioon

Võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee, kui soovid teha reklamatsiooni seoses mööbliga. Lisa kirjale täpne pilt ja kirjeldus, mis põhjendab reklamatsiooni.

NB! Kauplustel ei ole kahjuks võimalik anda nõu ja abi reklamatsiooni asjus. 

Tooted samast seeriast

Soovitused