• Mööbel

  Mööbel

  Pakume sulle vaid parimat - mööbliesemed, mis on trendikad, praktilised ning funktsionaalsed. Toolipadjad, vaibad, tumbad, abilauad, peeglid ja muu väikemööbel aitab lihtsalt luua stiilset ja mugavat atmosfääri. Kas oled sisustamas oma elu- või magamistuba, kööki, esikut, kontorit või õueruumi? Meie valikust leiad kindlasti midagi sobivat. Avasta uusi võimalusi ja leia ideaalsed tooted oma koju.

  256 toodet
  Oled näinud 24 tulemust kõigist 256
  Näita rohkem

  Mööbel

  Kas elutuba vajab värskendamist või oled just kolimas ja soovid uut kodu stiilselt sisustada? Või soovid välja vahetada mõne kulunud mööblieseme? Hemtex pakub laia valikut kvaliteetseid sisustustooteid ja väikemööblit - mugavad toolipadjad, praktilised riiulid, trendikad toolid, tumbad ning abilauad, samuti sobivad tooted õueruumi sisustamiseks.

  Oma kodus saame vabalt väljendada isiklikku stiili aga kõik me soovime, et kodu oleks hubane ja lõõgastav, kuhu on alati nii meeldiv naasta. Mõned meist naudivad kodu sisustamist ja otsivad kaua sobivaid esemeid, mõned aga soovivad kiireid lahendusi. Kui leiad enamiku vajalikest sisustustoodetest ühest kohast, on sisustamine nii puhas rõõm kui ka ajasääst.

  Olenemata sellest, kas sisustad ruumikat või väikest kodu, leiad Hemtexist kõik, mida vajad. Siit leiad sisustust kogu kodule, sealhulgas väikemööblit ning muid sisustustooteid esikusse, elu-, laste- või magamistuppa, kööki, kontorisse või puhkenurka. 

  Mööbli valik nõuab tavaliselt enam planeerimist ja süvenemist kui muu sisustuse soetamine, sest tõenäoliselt ei vahetata mööblit nii tihti. Kui kõhkled, võib olla hea valik investeerida mööblisse, mis on pigem tagasihoidlik ja neutraalne. Sel juhul on alati võimalik lisada erksates toonides sisustuselemente, näiteks nagu dekoratiivpadjad, pleedid, küünlajalad ja vaasid, mida on lihtsam vahetada, kui meeleolu muutub või soovid vaheldust vastavalt aastaajale.

  Inspireeriv elutoamööbel

  Elutuba on üks neist tubadest, kus veedame palju aega. Siin lõõgastume diivanil teleka ees, mõnuleme tugitoolis, kuulates head podcasti või lugedes raamatut ning koguneme oma armsate inimestega ümber laua ja naudime koosolemist. On täiesti selge, et elutoa sisustamine kutsuvaks on väga oluline.

  Magamistoa sisustus

  Vahel eelistatakse hea une tagamiseks sisustada magamistuba tumedamates värvitoonides. Meeldiva kontrasti saavutamiseks võib sel juhul lisada magamistuppa mõningad heledamad mööbli- ja dekoratiivesemed. Näiteks tuppa, mille seinad on tumesinised, lisavad stiili heledast puidust öökapid või heleda pehme kattega tumbad. Aseta voodile sobivas värvigammas päevatekk ja toa meeleolu on jälle uus.

  Kasuta võimalust teha valik ja osta mugavalt mööblit veebist.

  Meilt Hemtexist leiab hea hinnaga trendikat mööblit. Meil on lai valik tooteid, mida on võimalik osta veebist ja leida just selle, mida vajad. Meie valik muutub ja uueneb pidevalt, seega hoia ennast kursis meie uudistega, sealhulgas nendega, mis puudutavad väikemööblit ning teisi sisustustooteid.