Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 1
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 2
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 3
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 4
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 5
1 / 5
📦 4-7 tööpäeva
koos kattemadratsiga
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 1 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 2 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 3 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 4 - Pisipilt
Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm Naturaalne toon - 5 - Pisipilt

Plus, Nordic Rest

Kontinentaalvoodi medium/jäik naturaalne toon - 160x200cm

1 999,95 €
Tugev ja stabiilne kontinentaalvoodi, mille paremal ja vasakul poolel on valikuline madratsi jäikusaste.
Veebipoe ladu - vaid mõned tooted alles
Vähene saadavus laos. Kiirusta!
Tugev ja stabiilne kontinentaalvoodi, mille paremal ja vasakul poolel on valikuline madratsi jäikusaste. Verdumadratsis olev 7-tsooniline pocket-vedrustus tagab optimaalse toe. Voodi karkass ja madratsi välisküljed on kaetud vastupidava naturaalse puuvilla- ja kanepiseguse tekstiiliga. Voodiraam on männi täispuidust, voodi jalad kasepuidust. Täiendava mugavuse tagab voodi eri pooltele kohandatav madratsi jäikusaste. Kattemadrats on hinna sees. Kohandatav mugavus, sobita medium ja tugev madratsi jäikus vastavalt soovile. - Pocket-vedrustusega madrats, tagab hea liikuvuse ja vastupidavuse. - Seitsmeks eri tsooniks jagatud vedrumadrats tagab hea magamismugavuse. - Madratsikate on eemaldatav ja pestav. Mida tähendab "eri tsoonideks jagatud madrats"? Hea voodi pakub personaliseeritud tuge erinevatele kehatüüpidele. Madratsil lamades peaks selg olema puhkeasendis ning sirge. Erinevate kehapiirkondadega kohanduv madrats võimaldab paremat mugavust, und ning tervist. Erinevate tsoonidega madratsil on pehmemad tsoonid õla- ja puusapiirkonale ning tugevamad tsoonid pea ja talje piirkonnale. Selline madrats pakub kehale optimaalset tuge just seal, kus seda vaja. Kehakaal ja valik, kas jäik või medium jäikusega madrats mõjutavad toestust ning madratsitsoonide arv näitab, kui täpne on pakutav tugi. Mida rohkem eri tsoone, seda täpsemalt on tugi kohandatud. Voodi konstruktsioon: Voodi raam: 12 cm puitraam täismännipuidust + voodiraam 13 cm pocket-vedrusüsteemiga ja 2 cm porolooni kihiga. Kahe tugijala ja 4 kasepuidust nähtava jalaga voodi. Jalgade kõrgus 12 cm. Madratsid: Kattemadrats 6 cm, mis sisaldab Supersoft HR porolooni ning lisapolsterdust mõlemal küljel. Pööratav vedrumadrats 15 cm pocket-vedrustuse ja 3 cm poroloonkihiga. Seda madratsit on võimalik tellida individuaalse jäikusastmega paremal ja vasakul küljel. Pocket- vedrusüsteemi puhul on vedrud paigutatud eraldi taskutesse, et säilitada kvaliteet ning tagada vedrude üksteisest sõltumatu liikumine. Madrats on optimaalse toe ja mugavuse tagamiseks jagatud seitsmeks tsooniks ning seda on võimalik pöörata võttes arvesse madratsi võimalikku individuaalset jäikust erinevatel külgedel. Valikus erinevad suurused: 160x200 cm, 180x200 cm. Kõrgus 70 cm. Voodi jalgade kõrgus 12 cm. Toodetud käsitsi Euroopas. Antud toode on valmistatud Eestis ning välja töötatud Skandinaavia käsitöötraditsiooni põhimõtete ja kvaliteedinõuete kohaselt. Plus ja Premium vooditel on 25-aastane garantii raami ja vedrude purunemisele.

Suure mööbli kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 4-7 tööpäeva.

Baltikumis valmistatud suurele mööblile pakume logistikaettevõtte ColliCare poolt korraldatud koheletoimetamist. 

Mööbli kohaletoimetamise hind on alates 9,95. Hind muutub vastavalt tellitud mööbli suurusele ja kohaletoimetamise sihtpunktile. Hind arvutatakse veebipoe kassas peale sihtnumbri sisestamist.

ColliCare pakub ka teenust mööbli tuppakandmiseks lisatasu eest, vastav valik nähtav maksmisel veebipoe kassas.

Koheletoimetamise hind kuvatakse veebipoe kassas, kui lisad mööbli ostukorvi ning sisestad sihtnumbri, kuhu soovid mööbli tellida. Vajadusel võta ühendust kaupluse või klienditoega.

Klikka ja Tule järele kohaletoimetamine kauplusesse.

Kahjuks ei ole võimalik tellida mööblit kasutades Klikka ja Tule järele lahendust ning valida mööbli kättesaamise kohaks kauplust. Ka ei ole võimalik mööbli katergooriasse kuuluvaid tooteid toimetada pakiautomaati.

Tagastusõigus

Loodame, et oled rahul oma uue mööbliga, kuid vajadusel on võimalus tagastada toode 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamisest.

Kui soovid tagastada toote, võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee.  Baltikumis valmistatud suurema mööbli kategooriasse kuuluvaid esemeid ei ole võimalik tagastada kauplusesse. Tagastusõigus kehtib toodetele, mis on originaalpakendis. Tagastusega seotud transpordi kulud kannab klient. Loe lisaks mööbli tagastamise kohta.

Reklamatsioon

Võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee, kui soovid teha reklamatsiooni seoses mööbliga. Lisa kirjale täpne pilt ja kirjeldus, mis põhjendab reklamatsiooni. Kauplustel ei ole kahjuks võimalik anda nõu ja abi reklamatsiooni asjus. Loe lisaks mööblit puudutavate reklamatsioonide kohta.

Product from same series

Soovitused