Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 1
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 2
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 3
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 4
1 / 4
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 1 - Pisipilt
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 2 - Pisipilt
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 3 - Pisipilt
Lõhnakivi pronks - 15ml/330g pronks - 4 - Pisipilt

Sense Bronze, Sense the Moment

Lõhnakivi pronks - 15ml/330g

39,95 €
Lõhnakivid kaunis metallkaanega klaasnõus.
Veebipoe ladu - laost otsas
Osta otse kauplusest valides Klikka & Tule järele lahendus
Lõhnakivid kaunis metallkaanega klaasnõus. Komplekt sisaldab lõhnakive ja 10 ml õli lõhnakombinatsiooniga Party Champagne. Selle värske puuviljahõngulise aroomibuketi tipunootides annavad tooni mahlased maasikad ja vaarikad, sügavust lisab apelsin. Aroomi südameks on roos, apelsiniõis ja suhkruselt magus vanilje. Tilguta mõned tilgad õli kividele ja lase lõhnal ruumis levida. Lõhn muutub vähehaaval õrnemaks ja levib ruumis ühtlaselt. Kui soovid lõhna liigset levimist takistada või kaitsta kive tolmu eest, aseta klaasnõule kaasasolev metallist kaas. Tutvu pakendil oleva juhendiga enne kasutuselevõttu.
 • Värv: pronks
 • Lõhn: Party champagne
 • Pikkus: 10.4 cm
 • Laius: 10.4 cm
 • Kõrgus: 11.5 cm
 • Kaal: 805 g
 • Mahutavus: 330 ml
 • Materjal: metall, klaas, lõhnaõli
 • Sertifikaat: CLP
 • Tootenumber: 190346147

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Kui tellimus on komplekteeritud ja on järeletulemiseks valmis, saadetakse vastavasisuline SMS. Tellimust vormistades ja sellele järele tulles, palume arvestada kaupluse lahtioluekuaegadega. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kaupluses kohapeal. 
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel. Tagastatavat mööblit võtab vastu Kristiine keskuse Hemtexi kauplus, olenemata sellest, millisest kauplusest toode on kätte saadud.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 €

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

*Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis, mis on rikkumata ning terve. Mööblit ja suuri vaipu (al 160 cm) saab tagastada Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse, olenemata sellest, millisest kauplusest on see ostetud või kuhu tellitud.

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta. 

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse.

Soovitused