Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1
Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2
Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3
1 / 3
LAUNCH DEAL -30%
Kohanda toodet
Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1 - Pisipilt
Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2 - Pisipilt
Premium ülalt-alt avanev  voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3 - Pisipilt

Made to measure, Dekosol

Premium ülalt-alt avanev voldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm

Hind alates 69,66 €99,51 €
Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

TUTVUMISPAKKUMINE: Erimõõdus aknakatted päikesekaitseks -30%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 9.6.2024 ning ei ole kombineeritav.

Allahindlus arvestatakse maha kassas

Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele. Kardin on lihtsasti paigaldatav ülemisele siinile ning kardinal on juhtnöörid mõlemal küljel.

Vasakul asetsev juhtnöör tõmbab kardina ülalt alla, paremal asetsev juhtnöör tõmbab kardina alt üles ning võimaldab kardinat lukustada sobivale kõrgusele. Kardinal laiusega üle 1300 mm on neli juhtnööri, mis muutuvad nähtavaks, kui kardin on ülevalt alla lahti tõmmatud. Saadaval laiusega kuni 300 cm ja kõrgusega kuni 270 cm. Kardinavoli/voldikardina sügavus on 25 mm. Valikus valge, hõbedane, must või hall lakke/seinale kinnitatav siin ja sellega sobivad metallist kinnitusdetailid.

Kardinal on topletkangas, mida selle kärjelaadse struktuuri tõttu nimetatakse kärgstruktuuriks (Honeycomb). Sellise kanagaga voldikkardinal ei ole nähtavaid nööriauke ja kui valida pimendav kanagas, on selline voldikkardin täielikult pimendav. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kangaid on saadaval laias värvivalikus.

Topeltvoldikkardina paigaldamisel aknaraami või aknanišši sisse tuleb arvesse võtta piisava ventilatsiooni tagamise nõue, et vältida aknaklaasi ülekuumenemist või alajahtumist. Soovitame mõlemalt küljelt lahutada 1,4 cm (kogulaiusest kokku 2,8 cm), et tagada mõlemal pool kardinat piisav ventilatsioon.

Voldikkardina optimaalseks toimimiseks soovitame seda regulaarselt kasutada. Kui on plaanis kardinat hoida pikemalt samas asendis, soovitame hoida seda ülestõmmatuna. Kui jätta voldikkardin pikemaks ajaks lahti tõmmatud asendisse võib kangas mõnevõrra venida ning kardinat võib olla seejärel raske üles tõsta. Kardina algset toimivust saab taastada, seda ettevaatlikult mitu korda järjest tõstes ja langetades.

NB! Parima tulemuse ning tootega rahulolu tagamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Loe lisaks, kuidas täpselt mõõta.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Soovitused