Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1
Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2
Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3
Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 4
1 / 4
LAUNCH DEAL -30%
Kohanda toodet
Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1 - Pisipilt
Premum ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2 - Pisipilt

Made to measure, Dekosol

Premum ülalt-alt avanev topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm

Hind alates 76,04 €108,63 €
Ülalt alt avanev voldikkardin nöörluku ja üles- ja allatõmbefunktsiooniga.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

TUTVUMISPAKKUMINE: Erimõõdus aknakatted päikesekaitseks -30%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 9.6.2024 ning ei ole kombineeritav.

Allahindlus arvestatakse maha kassas

Vabalt langev klassikaline voldikkardin nöörluku ja üles- ja allatõmbefunktsiooniga. Vasakul asetsev juhtnöör tõmbab kardina ülalt alla, paremal asetsev juhtnöör tõmbab kardina alt üles ning võimaldab kardinat lukustada sobivale kõrgusele. Saadaval laiusega kuni 300 cm ja kõrgusega kuni 270 cm. Valikus valge, hõbedane, must või hall siin ja sellega sobivad metallist kinnitusdetailid. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kanagaid on saadaval laias värvivalikus.

Sellel kardinamudelil on lihtne ühekordne kangas. Sellise kanagaga voldikkardinal on nähtavad reguleerimisnööride augud. Valides ühekordse kangaga voldikkardina, läbib aknast sissesuunduv valgus juhtimisnööride augud ning kardin ei ole täielikult pimendav. Kõikide kardinamudelite puhul, millel on PT märgistus, on kasutusel ühekordne kangas.

Klassikalise ühekordse kangaga voldikkardina paigaldamisel aknaraami või aknanišši sisse soovitame mõlemalt küljelt lahutada 2,5 mm (kogulaiusest kokku 5 mm).

Voldikkardina optimaalseks toimimiseks soovitame seda regulaarselt kasutada. Kui on plaanis kardinat hoida pikemalt samas asendis, soovitame hoida seda ülestõmmatuna. Kui jätta voldikkardin pikemaks ajaks lahti tõmmatud asendisse võib kangas mõnevõrra venida ning kardinat võib olla seejärel raske üles tõsta. Kardina algset toimivust saab taastada, seda ettevaatlikult mitu korda järjest tõstes ja langetades.

NB! Parima tulmuse ning tootega rahulolu saamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Loe lisaks, kuidas täpselt mõõta.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Soovitused