Kohanda toodet

Made to measure, Dekosol

Duo ruloo mitmevärviline mitmevärviline - customized

Hind alates 150,92 €
Ruloo Duo on horisontaalsete triipudega kahekihilisest kangast rulookardin.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

Ruloo Duo on horisontaalsete triipudega kahekihilisest kangast rulookardin. Kanga triibud on vaheldumisi läbipaistvad ja läbipaistmatud ning selline kangas võimaldab varjata või muuta nähtavaks õue- ja siseruumi. Ruloo Duo tarnitakse kas kattekassetiga, mis katab kardina ülemise ääre või selle peale paigutatava kinnitusprofiiliga. Mõlemat lahendust on lihtne paigaldada kinnitusega, mis kruvitakse kas seinale või lakke. Valikus metallist või plastikust juhtkett. Kasseti või paigaldusprofiili värvitoonid: valge, must, antratsiit, hall. Saadaval lai valik erinevaid kangavärve. Komplektis sisaldub ruloo alumise serva metall-liist.

NB! Parima tulemuse ning tootega rahulolu tagamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Loe lisaks, kuidas täpselt mõõta.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Kuidas mõõta?

Lõplikud mõõdud peavad sisaldama kardina mõõtu koos kinnitusdetailidega.

Rulood on võimalik paigaldada aknaraami/nišši sisse ja väljapoola aknaraami/nišši.

Aknaraami sisse paigaldamisel tuleb arvesse võtta kinnitusdetailide jaoks vajalik ruum, selleks tuleb kogumõõdust lahutada 10 mm.

NB! Kuna kangas on kinnitusdetailide tõttu pisut kitsam, kui akna kogumõõt, siis jääb mõlemale küljele vaba ruumi, mistõttu pääseb valgus läbi. Kui on soov vähendada valguse läbipääsu maksimaalselt, tuleks planeerida paigaldus aknaraamist/niššist väljapoole.

Loe lisaks siit

Paigaldusjuhis ruloole, millel on lae- ja seinakinnitus

Paigaldusjuhis ruloole, millel on paigaldusprofiil

Paigaldusjuhis ruloole,millel on osaliselt avatud kassett

Paigaldusjuhis ruloole, millel on erinevate võimalustega juhtimismehhanism

Lapsturvaline paigaldus

 

Soovitused