2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 1
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 2
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 3
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 4
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 5
1 / 5
Moodulkomplekt
📦 4-7 tööpäeva
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 1 - Pisipilt
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 2 - Pisipilt
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 3 - Pisipilt
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 4 - Pisipilt
2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm hall - 5 - Pisipilt

2-kohaline diivan lamamisosaga vasakul hall - 224x154x73 cm

1 999,95 €
Trendikas ja mugav mooduldiivan, millel on luksuslik sametine mööblikangas ja koposiitmaterjalist peidetud jalad.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kaup on saadaval meie veebipoe laos
Hind võib müügile tulevate toodete puhul erineda
Trendikas ja mugav mooduldiivan, millel on luksuslik sametine mööblikangas ja koposiitmaterjalist peidetud jalad. Ümardatud servad lisavad pehmust ja muudavad diivani kutsuvaks. Mooduldiivan on tugev ja vastupidav, istumisosa- ning seljatoepadjad on polüretaanvahust, mis pakub nii mugavust, kui säilitab hästi kuju. Karkass on valmistatud täispuidust ja vineerist, mis tagavad vastupidava kvaliteedi. Kattekangas on puhastatav spetsiaalse, mööblitekstiilile mõeldud puhastusvahendiga. Vastupidav ja mugav sametkangas. Stabiilne ja tugev karkass täispuidust ning vineerist. Peidetud komposiitmaterjalist jalad. Kanganäidistega on võimalik tutvuda Hemtexi kauplustes.
 • Värv: hall
 • Pikkus: 228 cm
 • Laius: 154 cm
 • Kõrgus: 73 cm
 • Kaal: 76 g
 • Materjal: Mdf, Mänd
 • Raami materjal: Vineer
 • Tekstiili nimetus: Sometimes
 • Vastupidavus hõõrdumisele Martindale: 35000
 • Vanumiskindlus (1-5): 4-5
 • Värvi valguskindlus (1-8): 5
 • Kuivhõõrumiskindlus (1-5): 4-5
 • Märghõõrumiskindlus (1-5): 3-4
 • Istme sügavus: 57 cm
 • Istumiskõrgus: 44 cm
 • Sertifikaat: Forest Stewardship Council (FSC), Oekotex standard 100
 • Tootenumber: 300001304
 • Do not wash
 • Do Not Bleach
 • Trummelkuivatus ei ole lubatud
 • Triikimine ei ole lubatud
 • Võib kasutada keemilist puhastust

Suure mööbli kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 4-7 tööpäeva.

Baltikumis valmistatud suure mööbli kohaletoimetamiseks pakume logistikaettevõtte ColliCare poolt korraldatud transporti. 

Mööbli kohaletoimetamise hind on alates 9,95. Hind muutub vastavalt tellitud mööbli suurusele ja kohaletoimetamise sihtpunktile. Hind arvutatakse veebipoe kassas peale sihtnumbri sisestamist.

ColliCare pakub ka teenust mööbli tuppakandmiseks lisatasu eest, vastav valik nähtav maksmisel veebipoe kassas.

Koheletoimetamise hind kuvatakse veebipoe kassas, kui lisad mööbli ostukorvi ning sisestad sihtnumbri, kuhu soovid mööbli tellida. Vajadusel võta ühendust kaupluse või klienditoega.

Tellimuse vastuvõtmine

Täpne info suure mööbli tarne kohta saadetakse emaili teel. ColliCare võtab tellimusse märgitud kontaktil alati ühendust enne toote kohaletoimetamist. Kohaletoimetatud tellimus tuleb kohe pärast kättesaamist üle kontrollida ning võimaliku tarnekahjustuse kohta tuleb esitada koheselt kirjalik kaebus tootega seotud saatelehele, mis jääb autojuhile.

Klikka ja Tule järele kohaletoimetamine kauplusesse.

Kahjuks ei ole võimalik tellida mööblit kasutades Klikka ja Tule järele lahendust ning valida mööbli kättesaamise kohaks kauplust. Ka ei ole võimalik mööbli katergooriasse kuuluvaid tooteid toimetada pakiautomaati.

Tagastusõigus

Loodame, et oled rahul oma uue mööbliga, kuid vajadusel on võimalus tagastada toode 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamisest. Taganemisest tuleb teada anda esimesel võimalusel pärast toote kättesaamist.

Kui soovid tagastada toote, võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee.  Baltikumis valmistatud suurema mööbli kategooriasse kuuluvaid esemeid ei ole võimalik tagastada kauplusesse. Tagastusõigus kehtib toodetele, mis on originaalpakendis. Tagastusega seotud transpordi kulud kannab klient ning need ei kuulu hüvitamisele.

Tagastamisõigus annab õiguse tootega enne taganemisperioodi lõppu ilma lisakuludeta tutvuda. Kui toodet on testitud või kontrollitud samamoodi, nagu füüsilises kaupluses, on õigustatud ostuhinna tagastus. Kui toodet on kasutatud taganemisperioodi jooksul viisil, mis on toote väärtust kahandanud, tagastab Hemtex AB summa, millest on maha arvestatud kahanenud väärtus.

Tellimusest taganemiseks on aega 14 päeva, kuid kui oled saanud toote kätte ning soovid toote tagastada, tuleb see tagastada niipea kui võimalik.

 

Vaheta/tagasta suur mööbel ja suuremad tooted, saates need tagasi veebipoodi:

Hemtex.ee veebilehelt ostetud mööbli ja suuremate esmete tagastamisel kehtivad erireeglid. Kui tekib kahtlus, kuidas on konkreetne toode klasifitseeritd, võta palun ühendust klienditoega, saates email aadressile: klienditugi@hemtex.ee. Suure mööbli tagastamisel tuleb tagastamisõiguse kasutamiseks võta ühendust klienditoega, saates email aadressile: klienditugi@hemtex.ee.  

Kaup tuleb tagastada originaalpakendis. Juhul, kui originaalpakend on kahjustunud tuleb tagada, et toode oleks transpordiks korralikult pakitud. Vedaja võib keelduda kauba vastuvõtmisest, mille pakend on defektne. Kõiki tagastatud esemeid kontrollitakse meie poolt kättesaamisel, et teha kindlaks kas on vajalik teha mahaarvamisi tagastatavast summast.

Kui tagastatud kaup on kahjustatud, originaalpakendita või ei näe välja kasutamata, arvestatakse tagastussummast maha järgmiselt:

Pakendi kahjustumine või originaalpakendi puudumine toob kaas tagastussumma vähenemise vähemalt 25%. Kui toode on kahjustatud või näeb välja kasutatud, arvestatakse tagastavast summast maha vähemalt 50%.

Lamedana tarnitud tooted (näiteks lauaplaat) ja kättesaamisel kliendi poolt kokku pandud toodete puhul arvestatakse maha vähemalt 50% algsest väärtusest.

Tagasimakse 

Tagasimaksed tehakse sama makseviisi kasutades, mida kasutati ostu sooritamisel. Kõikide Hemtex.ee veebilehelt ostetud toodete puhul toimub tagastamine maksetavahendaja Klarna kaudu. Ka kauplusesse tagastatud kauba puhul tagastatakse summa tagastatud toote/toodete eest maksetevahendaja Klarna kaudu. Tagastuskinnitus saadetakse Klarna poolt 30 minuti jooksul pärast tagastamise vormistamist. Tagasimakse tehingu töötlemiseks võib kuluda kuni 14 tööpäeva.

Reklamatsioon

Võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee, kui soovid teha reklamatsiooni seoses mööbliga. Lisa kirjale täpne pilt ja kirjeldus, mis põhjendab reklamatsiooni.

NB! Kauplustel ei ole kahjuks võimalik anda nõu ja abi reklamatsiooni asjus. 

Vali südamega

Kui ostad meie tooteid, soovime, et võid julgelt loota sellele, et oleme sinu eest teinud hea ja jätkusuutliku valiku - olgu selleks siis tooraine, tootmisviis või kaubatarne. Vali südamega-nimetuse alla oleme Hemtexis kogunud meie töö jätkusuutliku arengu ja vastutuse osas.

 

"Vali südamega" märgistatud tooted peavad vastama järgmistele kriteeriumidele: 

 

 • Toode peab olema keskkonnale vähem kahjulik ning selle valmistamisel kasutatud materjal peab olema jälgitav.
 • Vähemalt (>50%) peab olema valmistatud materjalist, mis vastab eelmise punkti nõuetele. 
 • Kui eelnenud kaks punkti ei ole täidetud, tootest saadud tulu antakse kohaliku ühenduse kasutusse. 

 

Tutvu lähemalt meie jätkusuutliku tegevusega siin.

 

 

FSC

Antud toode on valmistatud vähemalt 50% ulatuses FSC sertifikaadiga materjalist. Forest Stewardship Council (FSC) sertifikaat tagab vastutustundliku metsakasutuse ja kindlustab mitmekülgsuse säilitamise.