Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 1
Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 2
Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 3
Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 4
1 / 2
-40%
Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 1 - Pisipilt
Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm mitmevärviline/sinine - 2 - Pisipilt

Colline

Voodipesukomplekt puuvillane mitmevärviline/sinine - 150x210 cm

29,97 €49,95 €
Puuvillane luksusliku lehe- ja õiemustriga voodipesukomplekt.
Veebipoe ladu - laost otsas
Info puudub

Voodipesukomplektid -40%

Pakkumine kehtib tavahinnaga voodipesukomplektidele kuni 11.6.2023, välja arvatud Birgitta, Atelier, Nadja Wedin kollektsioonid. Ei ole kombineeritav teiste soodustustega.

Puuvillane luksusliku lehe- ja õiemustriga voodipesukomplekt. Sileda pinnaga puuvill on lihtsasti hooldatav ja vastupidav. Komplekt sisaldab ühte tekikotti 150x210 cm ja ühte padjapüüri (50x60 cm). Kingsize suuruses komplekt sisaldab ühte tekikotti (230x220 cm) ja kahte padjapüüri (50x60 cm). Toode omab BCI ehk Better Cotton Initiative tähistust - lisainfo leiad siit: bettercotton.org/massbalance

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

  • KLIKKA & TULE JÄRELE
     Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
  • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
    Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

* Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.

Vali südamega

Kui ostad meie tooteid, soovime, et võid julgelt loota sellele, et oleme sinu eest teinud hea ja jätkusuutliku valiku - olgu selleks siis tooraine, tootmisviis või kaubatarne. Vali südamega-nimetuse alla oleme Hemtexis kogunud meie töö jätkusuutliku arengu ja vastutuse osas.

 

"Vali südamega" märgistatud tooted peavad vastama järgmistele kriteeriumidele: 

 

  • Toode peab olema keskkonnale vähem kahjulik ning selle valmistamisel kasutatud materjal peab olema jälgitav.
  • Vähemalt (>50%) peab olema valmistatud materjalist, mis vastab eelmise punkti nõuetele. 
  • Kui eelnenud kaks punkti ei ole täidetud, tootest saadud tulu antakse kohaliku ühenduse kasutusse. 

 

Tutvu lähemalt meie jätkusuutliku tegevusega siin.

 

 

BCI

Valides antud puuvillatoote, toetad investeeringut Better Cottons töösse. See toode pärineb masstasakaalusüsteemist ning ei sisalda vältimatult Better Cottonit. Loe Better Cotton märgistuse kohta siit.

Soovitused