Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 1
Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 2
Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 3
1 / 3
Püsikliendile -50%
Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 1 - Pisipilt
Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 2 - Pisipilt
Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm udusinine - 3 - Pisipilt

Cecilia

Voodipesukomplekt percalepuuvillane udusinine - 150x210 cm

79,95 €Club 39,98 €
Ühevärviline voodipesukomplekt luksuslikust percalepuuvillast.
Värv: udusinine
Veebipoe ladu - toode saadaval
Tarneaeg: 6-9 tööpäeva

Juubelipakkumine püsikliendile: Voodipesukomplektid -50%

Pakkumine kehtib voodipesukomplektidele märgistusega -50% kuni 8.10.2023 Club Hemtex püsikliendile ja uuele liitujale. Ei ole kombineeritav teiste soodustustega. Püsikliendikontole logi sisse siit

Ühevärviline voodipesukomplekt luksuslikust percalepuuvillast. Cecilia komplekti materjal on kootud tihedalt eriliste õhukeste puuvillaniitidega, mis teeb voodipesu pealispinna meeldivalt jahedaks ja mugavaks. Percalepuuvill on vastupidav ja kergesti hooldatav materjal. Voodipesukomplekt suuruses (150x210 cm) sisaldab üht tekikotti ja padjapüüri (50x60cm). Kingsize-suurus (230x220cm) sisaldab üht tekikotti ja kaht padjapüüri (50x60 cm).
Better Cotton

Valides meie puuvillatooted, toetad meie panust Better Cotton programmi.Antud toode on ostetud masstasakaalu süsteemi kaudu, seega ei pruugi see sisaldada Better Cotton puuvilla. Lisainfot leiad aadressilt: BetterCotton.org/

 • Värv: udusinine
 • Pikkus: 210 cm
 • Laius: 150 cm
 • Kaal: 1100 g
 • Materjal: puuvill
 • Sertifikaat: Oekotex Made in Green
 • Tootenumber: 187735628
 • Do Not Bleach
 • Trummelkuivatus normaalsel temperatuuril
 • Triikimine astmel 3, max 200°C
 • Masinpesu max 60°C
 • Võib kasutada keemilist puhastust

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

* Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.

Soovitused