Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 1
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 2
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 3
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 4
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 5
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 6
1 / 6
📦 4-7 tööpäeva
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 1 - Pisipilt
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 2 - Pisipilt
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 3 - Pisipilt
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 4 - Pisipilt
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 5 - Pisipilt
Voodipeats hall - 120x110 cm hall - 6 - Pisipilt

Basic, Nordic Rest

Voodipeats hall - 120x110 cm

299,95 €
Vastupidava mööblitekstiiliga kaetud voodi peats, mille karkass on valmistatud täismännipuidust ja HDF puitkiudplaadist ( high density fiberboard).
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kaup on saadaval meie veebipoe laos
Vastupidava mööblitekstiiliga kaetud voodi peats, mille karkass on valmistatud täismännipuidust ja HDF puitkiudplaadist ( high density fiberboard). Peatsi abil on voodi peapoolne ots võimalik lihtsalt ja stiilselt raamida. Peats on saadaval laiusega 120 ja 180 cm, kõrgus 123 cm. Toodetud käsitsi Euroopas. Antud toode on valmistatud Eestis ning välja töötatud Skandinaavia käsitöötraditsiooni põhimõtete ja kvaliteedinõuete kohaselt.

Suure mööbli kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 4-7 tööpäeva.

Baltikumis valmistatud suurele mööblile pakume logistikaettevõtte ColliCare poolt korraldatud koheletoimetamist. 

Mööbli kohaletoimetamise hind on alates 9,95. Hind muutub vastavalt tellitud mööbli suurusele ja kohaletoimetamise sihtpunktile. Hind arvutatakse veebipoe kassas peale sihtnumbri sisestamist.

ColliCare pakub ka teenust mööbli tuppakandmiseks lisatasu eest, vastav valik nähtav maksmisel veebipoe kassas.

Koheletoimetamise hind kuvatakse veebipoe kassas, kui lisad mööbli ostukorvi ning sisestad sihtnumbri, kuhu soovid mööbli tellida. Vajadusel võta ühendust kaupluse või klienditoega.

Klikka ja Tule järele kohaletoimetamine kauplusesse.

Kahjuks ei ole võimalik tellida mööblit kasutades Klikka ja Tule järele lahendust ning valida mööbli kättesaamise kohaks kauplust. Ka ei ole võimalik mööbli katergooriasse kuuluvaid tooteid toimetada pakiautomaati.

Tagastusõigus

Loodame, et oled rahul oma uue mööbliga, kuid vajadusel on võimalus tagastada toode 14 päeva jooksul alates kohaletoimetamisest.

Kui soovid tagastada toote, võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee.  Baltikumis valmistatud suurema mööbli kategooriasse kuuluvaid esemeid ei ole võimalik tagastada kauplusesse. Tagastusõigus kehtib toodetele, mis on originaalpakendis. Tagastusega seotud transpordi kulud kannab klient. Loe lisaks mööbli tagastamise kohta.

Reklamatsioon

Võta palun ühendust meie klienditoega emaili teel: klienditugi@hemtex.ee, kui soovid teha reklamatsiooni seoses mööbliga. Lisa kirjale täpne pilt ja kirjeldus, mis põhjendab reklamatsiooni. Kauplustel ei ole kahjuks võimalik anda nõu ja abi reklamatsiooni asjus. Loe lisaks mööblit puudutavate reklamatsioonide kohta.

Product from same series

Soovitused