Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 1
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 2
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 3
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 4
1 / 4
Püsikliendile -50%
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 1 - Pisipilt
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 2 - Pisipilt
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 3 - Pisipilt
Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm valge - 4 - Pisipilt

Redown, Nordun

Keskmise kõrgusega udusulepadi valge - 50x60 cm

149,95 €Club 74,98 €
Keskmise kõrgusega taaskasutatud udusulgedest padi.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Tarneaeg: 6-9 tööpäeva

Juubelipakkumine püsikliendile: Udusuletekid ja -padjad -50%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 24.9.2023 Club Hemtex püsikliendile ja uuele liitujale. Ei ole kombineeritav teiste soodustustega. Püsikliendikontole logi sisse siit

Keskmise kõrgusega taaskasutatud udusulgedest padi. Euroopas toodetud padja kattekangas on 100% ökoloogiline puuvill, täidis taaskasutatud udusulgedest ja sulgedest. Taaskasutatud materjal vastab kõigile rahvusvahelisele udu- ja sulgede laboratooriumi (IDFL) kvaliteedi- ja puhtusenõuetele ning on käideldud ja toodetud ülemaailmse ringlussevõtu standardi järgi. Hästi täidetud padi, mis sobib enamikele inimestele. Toetab pead ja kaela ning sobib nii külili kui ka selili magajale. Soovitus: raputage patja igal õhtul, et see püsiks pehme ja õhuline. Täidis: 70% taaskasutatud suled, 30% taaskasutatud udusuled. Padja kaal: 475 grammi
 • Värv: valge
 • Pikkus: 50 cm
 • Laius: 60 cm
 • Kaal: 800 g
 • Täite kaal: 470 g
 • Padja kõrgus: Keskmine
 • Kaal g/m2: 130 g
 • Sertifikaat: Global Organic Textile Standard (GOTS), Global Recycled Standard (GRS)
 • Tootenumber: 186162000
 • Do Not Bleach
 • Trummelkuivatus madalal temperatuuril
 • Triikimine ei ole lubatud
 • Masinpesu max 60°C
 • Keemiline puhastus ei ole lubatud

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

* Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.

Vali südamega

Kui ostad meie tooteid, soovime, et võid julgelt loota sellele, et oleme sinu eest teinud hea ja jätkusuutliku valiku - olgu selleks siis tooraine, tootmisviis või kaubatarne. Vali südamega-nimetuse alla oleme Hemtexis kogunud meie töö jätkusuutliku arengu ja vastutuse osas.

 

"Vali südamega" märgistatud tooted peavad vastama järgmistele kriteeriumidele: 

 

 • Toode peab olema keskkonnale vähem kahjulik ning selle valmistamisel kasutatud materjal peab olema jälgitav.
 • Vähemalt (>50%) peab olema valmistatud materjalist, mis vastab eelmise punkti nõuetele. 
 • Kui eelnenud kaks punkti ei ole täidetud, tootest saadud tulu antakse kohaliku ühenduse kasutusse. 

 

Tutvu lähemalt meie jätkusuutliku tegevusega siin.

 

 

Global Organic Textile Standard GOTS

Antud toode sisaldab vähemalt 70% ökoloogiliselt valmistatud materjali, mis on sertifitseeritud vastavalt Global Organic Textile standardile (GOTS). Ökoloogilise puuvillakasvatuse puhul kasutatakse loodulikke väetisi, optimeeritakse veekasutust ja tagatakse parem maa kasutus.

Global Recycled Standard (GRS)

Antud toode sisaldab vähemalt 50% taaskasutatud materjale, mis on sertifitseeritud Global Recycled standardile vastavalt (GRS). Kasutades taastöödeldud materjale, vähendame uute loodusressursside kasutamist ning seda kaudu ka kasvuhoonegaaside emissiooni. Lisaks sellele, et GRS keskendub ka võrdsustatud ja õiguspäraste töötingimuste loomisele, vähendame ühtlasi ka energia ja vee kasutust.