Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 1
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 2
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 3
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 4
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 5
1 / 5
-40%
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 1 - Pisipilt
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 2 - Pisipilt
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 3 - Pisipilt
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 4 - Pisipilt
Linane kardin beež - 140x240 cm beež - 5 - Pisipilt

Atelier, Camilla Pihl

Linane kardin beež - 140x240 cm

59,97 €99,95 €
Stiilne ja klassikaline krookepaelaga 100% linane kardin, mis on meeldivalt pehme ja langeb kenasti.
Värv: beež
Tarneaeg: 6-9 tööpäeva

Kardinad -40%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 11.8.2024 ning ei ole kombineeritav.

Stiilne ja klassikaline krookepaelaga 100% linane kardin, mis on meeldivalt pehme ja langeb kenasti. Anna toale hubasem ilme imelise linase kardinaga, mis lisab soojust ja isikupära. Kardina ülaservas on krookepael, mis tähendab, et seda saab riputada kolmel erineval moel: kardina tagaküljel olevate peitaasadega otse kardinapuule ning riputus- või krookekonksudega siinile või kardinapuule. Kardin saadaval erinevates toonides ning pikkustes. Pakendis üks kardin. Linane kardin võib pesus kokku minna kuni 2,5%. Hemtex´ile disaininud Camilla Pihl. "See, kuidas me oma kodu sisustame kõneleb midagi ka meie endi kohta. Kollektsioon Atelier on saanud inspiratsiooni ateljeest, ehk kunstniku tööruumist. Just selles ruumis on mul olnud võimalus luua see kollektsioon disainikoostöös Kid Interior´iga. Tooted on disainitud ning sobitatud just selliste kvaliteetsete materjalide ja värvigammaga, mida soovin oma kodu sisustamiseks. Loodan, et see meeldib teile!" – Camilla
 • Värv: beež
 • Pikkus: 240 cm
 • Laius: 140 cm
 • Kaal: 860 g
 • Materjal: 100% lina
 • Kaal g/m2: 250 g
 • Konstruktsioon: Kardina alumises servas on overlok-palistus
 • Tootenumber: 188999210
 • Käsipesu
 • Do Not Bleach
 • Trummelkuivatus ei ole lubatud
 • Triikimine astmel 1, max 110°C
 • Võib kasutada keemilist puhastust

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Kui tellimus on komplekteeritud ja on järeletulemiseks valmis, saadetakse vastavasisuline SMS. Tellimust vormistades ja sellele järele tulles, palume arvestada kaupluse lahtioluekuaegadega. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kaupluses kohapeal. 
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel. Tagastatavat mööblit võtab vastu Kristiine keskuse Hemtexi kauplus, olenemata sellest, millisest kauplusest toode on kätte saadud.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 €

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

*Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis, mis on rikkumata ning terve. Mööblit ja suuri vaipu (al 160 cm) saab tagastada Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse, olenemata sellest, millisest kauplusest on see ostetud või kuhu tellitud.

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta. 

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse.

Soovitused