Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 1
Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 2
Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 3
Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 4
1 / 2
-30%
Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 1 - Pisipilt
Pimendav kardin valge - 135x300 cm valge - 2 - Pisipilt

Blackout

Pimendav kardin valge - 135x300 cm

48,97 €69,95 €
Krookepaelaga pimendav kardin, mida on võimalik riputada kolmel erineval moel: peitaasadega otse kardinapuule ning krooke- või riputuskonksudega siinile.
Värv: valge

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 2.4.2023. Ei ole kombineeritav teiste soodustustega.

Krookepaelaga pimendav kardin, mida on võimalik riputada kolmel erineval moel: peitaasadega otse kardinapuule ning krooke- või riputuskonksudega siinile. Kardinakanga pahem pool on kaetud pimendava pinnakattega, tänu millele muutub tuba pimedaks. Kardin ei ole pestav, seega soovitame seda tuulutada ning võimalikud plekid eemaldada niiske lapiga. Kardinat võib ettevaatlikult esiküljelt triikida (keskmine kuumus). Pakendis üks kardin. - Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kardina riputamiseks näpitskonkse, et kardinale tekiksid kaunid lained. Ühtlaste lainete saamiseks asetage näpitskonksud võrdsete vahedega. - Me ei soovita krookekonksude kasutamist, sest kanga jäikuse tõttu ei jää tulemus ilus. - Kui te soovite riputada kardina torujale kardinapuule, siis kasutage kardinarõngaid ja plastikust kardinakonkse või kardinapaela küljes olevaid peiteaasasid.
 • Värv: valge
 • Pikkus: 300 cm
 • Laius: 135 cm
 • Kaal: 1380 g
 • Materjal: 100% polüester
 • Kaal g/m2: 165 g
 • Tootenumber: 184420000
 • Trummelkuivatus ei ole lubatud
 • Triikimine astmel 1, max 110°C
 • Keemiline puhastus ei ole lubatud

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 7-9 tööpäeva.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ 
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect -teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU: 14,95 € / 59,95 € 
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

Osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju.

Pakid, millele ei ole järele tultud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.