Merehõnguline sinivalge suvetrend

Kas unistad pikast suvepuhkusest basseini või mere ääres? Või sobitub sinu unistustega mõnus seilamine purjekaga merel? Hemtexi uus suvine trend Sea Breeze on just see, mida vajad täiusliku suvepuhkuse inspiratsiooniks. See stiilne ja rahulikku meeleolu pakkuv trend inspireerib Sind muutma oma kodu merehõnguliseks oaasiks. Värskendav sinivalge värvipalett sobib nii kodu, suvila kui ka purjejahi sisustamiseks. Luba silmal puhata Sea Breeze trendi tootevalikul ning vali välja oma lemmikud. Ja tunneta põski silitavat mahedat suvist briisi...

  Heledad ja kerged, sooja tuule käes hõljuvad kardinad kuuluvad suve juurde. Enamasti eelistame elutoas sel soojal ja valgusküllasel aastaajal läbikumavaid kardinaid, mis on valmistatud ehedatest looduslikest materjalidest nagu puuvill või linane. Ka õueruumi sobivad imehästi meeleolu looma heledates toonides õhulised kardinad. Kaunid kardinad terrassil lisavad kodu õuealale mugavust ja stiili! Saad üksi või mõnusas seltskonnas nautida suvist päikesevalgust ja värsket õhku ilma, et peaks muretsema liigse päikesekiirguse või privaatsuse pärast. Kas soovid lisada terrassile mugavust ja hubasust? Meie valikus olevad kaunid dekoratiivpadjad on ideaalne lahendus, et muuta väliruum veelgi atraktiivsemaks ja mugavamaks.

   Kata suvine peolaud

   Suvised söömaajad õues on nauditavad, erilised ja meeldejäävad. Kata laud naturaalsetes toonides linase laudlina ja keraamiliste taldrikutega, mis on kaunistatud klassikaliste triipude või merest inspireeritud motiividega. Kena aktsendi lisavad meelepärases värvigammas salvrätikud. Linased tekstiilid on väga kaunid just sellistena nagu nad on... neid ei pea isegi triikima, sest kerge loomulik lainelisus ja kortsud loovad pingevaba meeleolu. Muuda suvised söögi- ja grilliõhtud tõeliselt erilisteks meie suurepäraste lauakatmistekstiilide, -nõude ja -tarvikutega!

    Suvi magamistoas

    Kuidas muuta oma magamistuba oaasiks, kus saab täiuslikult lõõgastuda ja nautida suveööde kosutavat und? Meie valikus leidub tooteid magamistuppa, mis loodud mõeldes just soojale aastaajale. Paljusid südameid on võitnud suurepärased lainelise pinna ja armsate suviste mustritega krepp-puuvillased voodipesukomplektid. Sileda ning meeldivalt jaheda pinnaga perkalepuuvillane voodipesu on tõeliselt kerge ja mugav. Kes eelistab superpehmet voodipesu, siis eelpestud satiinpuuvillasest materjalist valmistatud komplekt on parim valik. Sea Breeze trendiga on kenas kooskõlas nii tikandid kui mereteemalised mustrid. Õhuline ja kerge jahe suvetekk on suviste ööde supersoosik.