Natural Christmas - loodusest inspireeritud talvetrend

Natural Christmas - loodusest inspireeritud talvetrend

Jõulud on lähenemas ning kuigi me sooviksime nii väga lõõgastuda ja rahu leida, kipub see aeg muutuma vahetevahel pigem just kiirustavaks ning sterssirohkeks. Muudame siis oma kodu mugavaks ja rahustavaks pehmete tekstiilide, hubase küünlaleegi, meeldiva aroomi ning maitsvate väikesete delikatesside abil. Meie naturaalsusele panustav jõulustiil on mugav ja hellitavalt sume, fookuses loodusest pärit värvipalett, sametiselt pehmed tekstiilid ning kutsuvalt soe meeleolu.
Mõnusad pehmed dekoratiivpadjad

  Modernne looduslähedane jõuluaja sisustus

  Kas sinu kodu sisustusstiil on modernne ja minimalistlik ning sooviksid leida jõulukaunistusi, mis sobiksid just sellise stiiliga ning alles jõulupühade saabudes muuta see aeg eriti pidulikuks punaste kaunistustega? Oleme valinud oma esimese jõulutrendi kollektsiooni tooted, mis sobivad ideaalselt juhul, kui eelistad luua jõulutunnet pigem rahulike looduslähedaste värvitoonidega, näiteks nagu roheline, valge ja pruun. Meeleolukad dekoratiivpadjad, suured advenditähed ja kaunitesse küünlajalgadesse asetatud küünlad loovad hubase advendimeeleolu. 

  Imeline jõululaud

  Piduliku jõuluaja meeleolu loomiseks sobivad suurepäraselt loodusest kaasa toodud käbid ning oksad. Korvid, džuudist ja rotangist esemed täiendavad tervikut. Peolaua kaunistamisel lase loovus valla - pähklid, sammal, käbid, okaspuude oksad ja väikesed kuivlilleseaded on armsad ning dekoratiivsed. Kulla- ja vasekarva esemed ning värviline klaas muudavad meeleolu muinasjutuliseks, just selliseks mis sobib imelisse jõuluaega!

   

  Kaunis helgetes värvitoonides peolaud
   Rohelistes värvitoonides peolaud

   Kaunis heledas värvigammas magamistuba

   Loo soe ja hubane magamistuba pehme flanellvoodipesuga või elegantsete egiptuse puuvillast valmistatud komplektidega. Käesoleva aasta jõulutrendi kuuluvad voodipesukomplektid, dekoratiivpadjad ning päevatekid, mis on saanud inspiratsiooni nii looduses tooni andvast värvigammast kui ka klassikalisest ruudumustrist või armsatest jõulumotiividest. Kui soovid lisada ekstra elegantset muljet, sobivad selleks ideaalselt Premium kollektsiooni komplektid, Luxor või Cairo, mis on valmistatud luksulikust egiptuse puuvillast. Riputa akende ette uhked advenditähed ja imeline magamistuba ongi valmis!

    

   Mõnus ja soe flanellvoodipesu
    Elegantne egiptuse puuvillast voodipesu

    Lihtne ja rahulik

    Looduslikud tekstiilid nagu linane, puuvill ja vill on suurepärane valik, kui soovid turvalist ning klassikaliselt kaunist tulemust. Erinevatest materjalidest ja suurustes esemed loovad mugava ning koduse meeleolu. Hoia värvigamma tasakaalus - loodusvalge, pruuni varjundid ning erinevad samblarohelised on hea valik meeldivalt rahuliku sisustuse saamiseks. Selline stiil sobib ühtviisi hästi nii maakodusse kui ka modernsesse põhjamaisesse korterisse või eramusse. Lisa julgelt detaile, mis tõstavad kaunilt esile sinu kodu isikupära!

    Stiilsed linased lauakatmistekstiilid