Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 1
Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 2
Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 3
Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 4
1 / 2
Püsikliendile -50%
Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 1 - Pisipilt
Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g sinakashall - 2 - Pisipilt

Sense Romantic, Sense the Moment

Lõhnakivi sinakashall - 20ml/330g

34,95 €Club 17,48 €
Lõhnakivid kaunis metallkaanega klaasnõus.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Tarneaeg: 6-9 tööpäeva

Juubelipakkumine püsikliendile: Lõhnaküünlad ja salvrätikud -50%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 22.10.2023 Club Hemtex püsikliendile ja uuele liitujale. Ei ole kombineeritav teiste soodustustega. Püsikliendikontole logi sisse siit

Lõhnakivid kaunis metallkaanega klaasnõus. Komplekt sisaldab lõhnakive ja 20 ml õli lõhnakombinatsiooniga Bright Morning. Karge ning värske lõhnakomposistiooni tipunoodid - rohelised lehed ja luuderohi, mida rikastavad rahustav lavendel ja kevadine piibeleht. Aroomi südameks on õrn kannike ja aednelk, sügavust lisab puidune muskus. Tilguta mõned tilgad õli kividele ja lase lõhnal ruumis levida. Lõhn muutub vähehaaval õrnemaks ja levib ruumis ühtlaselt. Kui soovid lõhna liigset levimist takistada või kaitsta kive tolmu eest, aseta klaasnõule kaasasolev metallist kaas. Tutvu pakendil oleva juhendiga enne kasutuselevõttu.
 • Värv: sinakashall
 • Lõhn: Bright morning
 • Pikkus: 8 cm
 • Laius: 22.5 cm
 • Kõrgus: 7 cm
 • Kaal: 640 g
 • Mahutavus: 330 ml
 • Materjal: metall, klaas
 • Sertifikaat: CLP
 • Tootenumber: 190342627

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

* Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.