Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1
Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2
Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3
Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 4
1 / 4
Kohanda toodet
Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1 - Pisipilt
Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2 - Pisipilt

Made to measure, Dekosol

Basic topeltvoldikkardin nöörilukuga 25 mm mitmevärviline - 25 mm

Hind alates 82,29 €
Vabalt langev klassikaline voldikkardin nöörilukuga.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

Vabalt langev klassikaline voldikkardin nöörilukuga. Saadaval laiusega kuni 300 cm ja kõrgusega kuni 270 cm. Valikus valge, hõbedane, must või hall siin ja sellega sobivad metallist kinnitusdetailid. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kangaid on saadaval laias värvivalikus. Kardinal on topletkangas, mida selle kärjelaadse struktuuri tõttu nimetatakse kärgstruktuuriks (Honeycomb). Sellise kangaga voldikkardinal ei ole nähtavaid nööriauke ja kui valida pimendav kanagas, on selline voldikkardin täielikult pimendav. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kangaid on saadaval laias värvivalikus. Topeltvoldikkardina paigaldamisel aknaraami või aknanišši sisse tuleb arvesse võtta piisava ventilatsiooni tagamise nõue, et vältida aknaklaasi ülekuumenemist või alajahtumist. Soovitame mõlemalt küljelt lahutada 1,4 cm (kogulaiusest kokku 2,8 cm), et tagada mõlemal pool kardinat piisav ventilatsioon. Voldikkardina optimaalseks toimimiseks soovitame seda regulaarselt kasutada. Kui on plaanis kardinat hoida pikemalt samas asendis, soovitame hoida seda ülestõmmatuna. Kui jätta voldikkardin pikemaks ajaks lahti tõmmatud asendisse võib kangas mõnevõrra venida ning kardinat võib olla seejärel raske üles tõsta. Kardina algset toimivust saab taastada, seda ettevaatlikult mitu korda järjest tõstes ja langetades. NB! Parima tulmuse ning tootega rahulolu saamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Soovitused