Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1
Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2
Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3
Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 4
1 / 4
Kohanda toodet
Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1 - Pisipilt
Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2 - Pisipilt

Made to measure, Dekosol

Basic ülalt-alt avanev  voldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm

Hind alates 85,24 €
Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele. Saadaval laiusega kuni 120 x 220 cm kõrgusega või 150x150 cm (sõltuvalt kangast). Kardinavoldi/voldikkardina sügavus on 25 mm. Valikus valge, hõbedane, must või hall lakke/seinale kinnitatav siin ja sellega sobivad metallist kinnitusdetailid. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kangaid on saadaval laias värvivalikus.

Sellel kardinamudelil on lihtne ühekihiline kangas. Sellise kanagaga voldikkardinal on nähtavad reguleerimisnööride augud. Valides ühekihilise kangaga voldikkardina, läbib aknast sissesuunduv valgus juhtimisnööride augud ning kardin ei ole täielikult pimendav. Kõikide kardinamudelite puhul, millel on PT märgistus, on kasutusel ühekihiline kangas.

Klassikalise ühekordse kangaga voldikkardina paigaldamisel aknaraami või aknanišši sisse soovitame mõlemalt küljelt lahutada 2,5 mm (kogulaiusest kokku 5 mm).

Voldikkardina optimaalseks toimimiseks soovitame seda regulaarselt kasutada. Kui on plaanis kardinat hoida pikemalt samas asendis, soovitame hoida seda ülestõmmatuna. Kui jätta voldikkardin pikemaks ajaks lahti tõmmatud asendisse võib kangas mõnevõrra venida ning kardinat võib olla seejärel raske üles tõsta. Kardina algset toimivust saab taastada, seda ettevaatlikult mitu korda järjest tõstes ja langetades.

NB! Parima tulemuse ning tootega rahulolu tagamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Loe lisaks, kuidas täpselt mõõta.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Soovitused