Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1
Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2
Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 3
Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 4
1 / 4
LAUNCH DEAL -30%
Kohanda toodet
Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 1 - Pisipilt
Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm mitmevärviline - 2 - Pisipilt

Basic, Dekosol

Ülalt-alt avanev  topeltvoldikkardin 25 mm mitmevärviline - 25 mm

Hind alates 61,92 €88,46 €
Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Kohaletoimetamine: 4-5 nädalat
Seda toodet tuleb enne ostmist kohandada. Tehke oma värvivalikud, kohandage suurust ja tarvikuid, et ostuprotsessis edasi liikuda.

TUTVUMISPAKKUMINE: Erimõõdus aknakatted päikesekaitseks -30%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 9.6.2024 ning ei ole kombineeritav.

Allahindlus arvestatakse maha kassas

Ülalt-alt avanev voldikkardin, mida on võimalik fikseerida mistahes sobivale kõrgusele. Saadaval laiusega kuni 120 x 220 cm kõrgusega või 150x150 cm (sõltuvalt kangast). Kardinavoldi/voldikkardina sügavus on 25 mm. Valikus valge, hõbedane, must või hall lakke/seinale kinnitatav siin ja sellega sobivad metallist kinnitusdetailid.

Kardinal on topletkangas, mida selle kärjelaadse struktuuri tõttu nimetatakse kärgstruktuuriks (Honeycomb). Sellise kanagaga voldikkardinal ei ole nähtavaid nööriauke ja kui valida pimendav kanagas, on selline voldikkardin täielikult pimendav. Valgust filtreerivaid, läbikumavaid ja pimendavaid kangaid on saadaval laias värvivalikus.

Topeltvoldikkardina paigaldamisel aknaraami või aknanišši sisse tuleb arvesse võtta piisava ventilatsiooni tagamise nõue, et vältida aknaklaasi ülekuumenemist või alajahtumist. Soovitame mõlemalt küljelt lahutada 1,4 cm (kogulaiusest kokku 2,8 cm), et tagada mõlemal pool kardinat piisav ventilatsioon.

Voldikkardina optimaalseks toimimiseks soovitame seda regulaarselt kasutada. Kui on plaanis kardinat hoida pikemalt samas asendis, soovitame hoida seda ülestõmmatuna. Kui jätta voldikkardin pikemaks ajaks lahti tõmmatud asendisse võib kangas mõnevõrra venida ning kardinat võib olla seejärel raske üles tõsta. Kardina algset toimivust saab taastada, seda ettevaatlikult mitu korda järjest tõstes ja langetades.

NB! Parima tulemuse ning tootega rahulolu tagamiseks tuleb võtta ja sisestada tellimusse täpsed, ülekontrollitud mõõdud. Kardinate tellimuse vormistamisel kaupluses, soovitame lisaks täpsetele mõõtudele võtta kaasa ka foto aknast, et meil oleks võimalik anda asjakohaseid nõuandeid.

Loe lisaks, kuidas täpselt mõõta.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´kauplusesse. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kulleriga kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata. Kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat. 

NB! Erimõõdus tellimustoodetele ei kehti vahetus- ja tagastusõigus. Planeeri ja telli toode hoolikalt, et tellimus vastaks täpselt vajadustele.

Soovitused