Sunny Living – looduslähedane rustikaalne suvetrend

Sunny Living

Suve esimene trend on mõnusalt rustikaalne ent üldilmelt siiski modernne ja värvigammalt maalähedane ja lihtsate detailidega. Seda mugavat, looduslähedast stiili on inspireerinud muuhulgas lopsakad taimed. 

 

Sunny Living koosneb nimele omaselt soojadest päikesekollastest ja -oranžidest toonidest. Roheline annab viimase lihvi ja lisab killukese kontrasti. Loomulikult kuuluvad siia stiili ka valge ja beež ning kübeke musta. Mööbel on kerge ja lihtsasti liigutatav ning sobib nii tuppa kui õue. Kuigi selle trendi enamik tooteid on ühevärvilised, saab lihtsate triipude gingham-ruutude ja lillemustritega muuta meeleolu terviklikuks. Õled, džuut, sisal, hele puit ja rotang sobivad selle looduslikult orgaanilise stiili juurde imehästi ning robustsem, glasuuritud või glasuurimata keraamika ja kaunid läbikumavad detailid seovad selle kõik kokku lummavaks tervikuks.

Pehmed naturaalsed materjalid

Siia trendi kuuluvad hõrgutavates toonides ühevärvilised tekstiilid või ka lillemustrid. Kasuta siiski vaid loodusmaterjale nagu puuvilla ja linast,sest need hingavad ja on nahal mõnusad. Magamistuppa soovitame valida kauneid lillelisi ja triibulisi voodipesukomplekte ning suviseid pleede. Suviseks kasutamiseks on eriti hea valik krepp-puuvill, sest tänu selle kudumistehnikale tundub see nahal eriti jahe. 

Suvine idüll aias ja terassil

Kasuta õueala sisustamiseks lihtsasti hooldatavat polüpropeen- ja kunstrotangmööblit. Neid omavahel kombineerides võib luua stiilseid kombosid ning sellist mööblit on lihtne liigutada, sobides ühtviisi hästi nii õue kui ka tuppa. Toalaadset fiilingut saab terassile ja rõdule luua kardinate abil - vali näiteks kaunid rustikaalsed linased kardinad. 

 

 

Kaunid detailid

Selle trendi puhul tasuks valida õlgedest, džuudist ja heledast puidust tooteid. Ka punutud korvid sobivad antud teemasse väga kenasti ning nende sisse saad panna kõike vajalikku. Maalähedase orgaanilise suvestiili seovad tervikuks rustikaalsed keraamilised lillepotid, nõud ja vaasid koos läbikumavate klaasist detailidega.