Skandinaaviapärane suvestiil

Skandinaaviapärane suvestiil

See suvine stiil toob meie koju maagilise Skandinaavia suve, mil helgetest pikkadest päevadest saavad pastelsetes toonides õhtud. Meil on imeline võimalus nautida õueelu öötundideni. Scandinavian Dreaming stiil on inspireetitud kaunitest lilleniitudest, nende värvide hiilgusest ja hunnitutest aroomidest. Armsad maalähedased keraamikast ning portselanist vaasid ja potid, mis on täidetud lõhnavate suvelilledega täiendavad meeleolu.

Unelmate suvi

Kaunista oma kodu nüüd suurepärase Scandinavian Dreaming suvestiiliga, mille erksad pastelsed toonid meenutavad päikeseloojangu sära. Lisa meeleolu loomiseks rikkalikult lillemustreid ja nostalgilisi aksessuaare. Scandinavian Dreaming stiilile on omased maalähedased detailid. Pisut rustikaalses stiilis vaasid ja potid täiendavad ehedat meeleolu.

Kombineeri omavahel sinise, punase, kollase ja rohelise pastelseid varjundeid. Helge suveilme saavutamiseks kombineeri erinevaid toone valgega või vali üks värvipaar. Scandinavian Dreaming stiili tekstiilid on kerged ja pehmed. Linased kardinad, mis liiguvad kergelt koos suvise tuulega on suurepärane täiendus.

Vali krepp-puuvillane voodipesu, mille laineline pind on mõnusalt jahe ja sobib ideaalselt soojemateks suveöödeks.

Meeleolu loomiseks vali vastavalt oma maitsele kas armsalt väikesed või uhked suured lillemustrid. Kombineeri lillemustreid triipude ja ruutudega ja saad värske trendika tulemuse. Scandinavian Dream stiil sobib suurepäraselt maakoju või suvilasse aga ka kaasaegsesse linnakodusse, kui valid lihtsamad ja vaoshoitumad kombinatsioonid.

Loo sobiva voodipesu abil võimalus nautida mõnusat lõõgastust soojadel suveöödel. Parim valik on jahe krepp- või percalepuuvillane komplekt. Aseta voodile ka mõned dekoratiivsed padjad, mis lisavad skandinaavialikku meeleolu.

Maalähedased detailid

Kontrasti loomiseks ja pilkupüüdva tulemuse saavutamiseks lisa mõned maalähedased detailid. Vali heledast või tumedast puidust, bambusest või vitstest valmistatud korvid. Mati pinnaga keraamilised laternad täiendavad stiili ja lisavad hubasust, aseta need lauale või terassipõrandale.