Harmooniline kevadine sisustustrend

Uus aasta meelitab uuendama kodu ning selle atmosfääri. Päev-päevalt lisanduv valgus värskendab vaimu ja samalaadset valgusküllast sisustushõngu soovime ka oma koju. Tervitame peagi saabuvat kevadhooaega heleda ja maheda värvipaletiga, mis on omane skandinaavialikule sisustusatmosfäärile. Pale Harmony on soe, ajatu ja kutsuv, kus rõhuasetus on klassikalistel ning naturaalsetel materjalidel. 

Lase päevavalgusel tuppa valguda, nüüd kus seda on päev päevalt enam. Naturaalsed linased- ja linaselaadsed kardinad sobivad hästi ka talvise sisustusega, sest need lasevad piisavalt valgust läbi. Linane on kvaliteetne, hästi vastupidav materjal, mis näeb õigesti hooldades kaua kena välja. Linase kardina Selma ja ühe enim soositud kardina Otto leiab erinevates kaunites värvitoonides ning kahes erinevas pikkuses. Kui linane materjal ei tundu sinu jaoks just see õige, soovitame heledas värvigammas mustriga kardinaid või heledaid sametkardinaid.

Nostalgilised detailid - armsad ja ajatud

Pale Harmony trend on soe, ajatu ja kutsuv, milles annavad tooni klassikalised tekstiilmaterjalid nagu lina, vill ning puuvill. Mustrid ja tikandid tõstavad esile nostalgia ning värvigammad on toon-toonis. Mõnusa visuaali ning tunde loovad erinevad tekstiilide pinnatekstuurid, näiteks mustrid ja tikandid, duftitud või rikkalikud žakaarpinnad.

Meeleolukas köök

Köök on teadagi kodu süda ning talvisel ajal veedetakse seal üsnagi palju aega maitsvaid roogasid valmistades. Õdus atmosfäär teeb toiduvalmistamisest veelgi mõnusama, eriti, kui kõik vajalikud köögitarvikud on käeulatuses. Kata kauni terviku saamiseks oma söögilaud heledates toonides, näiteks  loodusvalgete ja helesiniste tekstiilidega, lisa kergeks kontrastiks pruunikaid ning meekarva detaile. Hubase meeleolu loovad käsitööesemed ning looduslikud materjalid, nagu puit ja linane. 

Kaunis marmor, alabaster ja värviline või küllusliku mustriga kristallklaas sobivad selle talvise trendiga kenasti ning neid on lihtne kombineerida koos puidu või keraamikaga kenaks tervikuks. Keraamilised esemed on tihti armsad ja lihtsad aga mõjuvad justkui kunstiteosed, millel silm saab puhata.