Mänguline ja boheeemlaslik suvetrend

Meie esimese suvetrendi inspiratsiooniallikaks on Marrakech ning selle värvikas, boheemlaslik elu mänguliselt sisustatud miljöös. Happy Spirit stiiil on maalähedane, kuid kerge ja kaasaegne, rõõmsa lillornamentika ning värviküllaste detailidega.

  Happy Spirit stiili raames rõhutame paljuski käsitööd ja on iseenesestmõistetav,
  et kestlikust silmas pidades kasutatakse loodusmaterjale. Hindame ebatäiust ning ainulaadsust - näiteks veidi viltune ja ebatasase pinnaga keraamiline vaas või rustikaalne käsitsipunutud õlekandik. 

   Mustriteks on reeglina triibud ja ruudud, kuid neile lisatakse ka mängulisi õiemotiive, eelistatult
   tikituna. Tekstiilide puhul on olulised erinevad struktuurid.

    Trendikad ja kaasaaegsed on kõik rohelised loodustoonid. Need rohelised toonid koos loodusvalge ja mänguliste punaste värvitoonidega teevad stiilist uueilmelise ning huvitava.

       Suvi magamistoas

       Magamistoa tekstiilid peaksid tunduma naha vastas võimalikult mugavad ning seetõttu on tavaliselt valmistatud looduslikest materjalidest, nagu puuvill ja lina. Magamistuppa toob Happy Spirit stiil lillemustrite ja lihtsate triipude või ruutudega voodipesu. Mugavuse suurendamiseks lisa kergeid suvetekke! Soojadel suveöödel on meie lemmik krepp-puuvillane voodipesu. See on jahe, õhuline ja lihtsasti hooldatav! Meie suvised krepp-puuvillased voodipesukomplektid on saadaval mitmes ahvatlevas värvitoonis ja mustritega.