Helge ja harmooniline sügistrend

See selge, stiilipuhas sügistrend aitab luua muretult ajatu ning meeldivalt valgusküllase atmosfääri, kus on hea aeg maha võtta ja mõnusalt lõõgastuda.

Täiuslik puhkus sinu elutoas

Tasakaal, rahu, loomulik valgus, mugavus ja praktilisus on märksõnad, mis kirjeldavad sügistrendi Blonde Nature. Moodsate nüanssidega helge sügistrend on inspireeritud heledatest puudrivarjunditest ja ümaratest vormidest. Tekstiilid on valdavalt ühevärvilised, põnevust lisavad üksikud graafilised- ja lillemustrid. Tonaalsus on väga kerge, õrn ja harmooniline.

Tekstuurid ja materjalid

Hoia interjööri üldilme hele ja värvipinnad matid. Et tuppa pääseks võimalikult palju valgust, riputa akende ette heledad õhulised kardinad. Hele puit rõhutab hubaselt sooja atmosfääri. Kuivatatud põllulilled meenutavad suve ja sobivad suurepäraselt kaunistama interjööri.

Kata laud õrnades puudritoonides

Lauakatte tekstiilid vali toon- toonis heledates värvigammades ja mustrites ning kasuta selge üldmulje saavutamiseks kõikide tekstiilide puhul sama materjali. Ka lauanõude, vaaside ja lillede toon hoia vaoshoitult pastelne. Nostalgilised kristallmustriga klaasid sobituvad suurepäraselt õrna ja heleda stiiliga.

Dekoratsioonideks sobib läbipaistev klaas ja värvitud keraamika. Hoia tekstiilid peamiselt ühevärvilised, tagasihoidliku kontrasti loomiseks vali kas trendikas graafiline- või lihtne lillemuster.

Hubasust magamistuppa

Voodipesu materjaliks vali luksuslik satiinpuuvill või lihtne, soe ja kvaliteetne tavaline puuvill. Rõhuta kutsuvat kodusust armsa romantilise lillemustriga. Keskendu kõiges hubasuse ja mugavuse loomisele. Blonde Nature stiil atmosfäär on rõhutatult pingevaba, ajatu ja harmooniline.