Hooaja kauneim õuemööbel

Juba peatselt sätime korda rõdud, terrassid ja õuealad, sest suvi ei oota! Tutvu meie uusima õuemööblikollektsiooniga, kust leiad kvaliteetsed ja vastupidavad kaunites toonides toolid. Mööblit saab kasutada toas või õues mistahes ilmaga. Tänu UV-kaitsele ei pleegi mööbel päikese käes! Suvetaimed saad aga istutada kaunitesse Vita lillepottidesse, mis on saadaval kahes suuruses ja mis kõige parem, tagurpidi keeratuna toimivad need lillepotid ja abilauana. Sisusta oma unelmate õueruum!

Külmakindlad lillepotid õue

Põhjamaine ilm tähendab, et õuemööbel peab oma väga vastupidav nii tugevatele vihmasadudele, näpistavale pakasele, kuumale päikesele kui ka tugevale tuulele. Kõik seda olemegi õuemööbli kujundamisel arvesse võtnud – tooted on külmakindlad, pleekimatud ning sobivad nii sise- kui õuekasutusse.

Külmakindlates lillepottides saab taimi hoida varakevadest kuni hilisügiseni. Potid on saadaval kahes suuruses ning kuues imelises värvitoonis: valge, liivakarva, terrakota, must, heleroheline ning oliiviroheline. Need on suvelilledele ja -seadetele justkui loodud. Kombineeri omavahel erinevas suuruses lillepotte ja taimi loomaks mitmekülgne tervik ning mille abil saad luua näiteks tuule- või päikesevarju.