Hotel Selection

Hotel Selection – luksuslikud väga pehmed käterätikud vannituppa! 

Hotel Selection -tootesarjast leiad luksuslikke, mitmes erinevas suuruses superpehmeid rätikuid. Need on valmistatud kammitud puuvillast, mis annab rätikutele eriti pehme ja koheva struktuuri. Hotel Selection -rätikud on BCI-märgistusega, mis tähendab, et toodete valmistamiseks kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud puuvilla. Selleks, et teie imelised rätikud kaua ilusana säiliksid, on tähtis, et neid õigesti hooldada. Mida paremini seda teed, seda kauem rätikud kaunina püsivad.

7 näpunäidet, mille abil säilivad rätikud kauem kvaliteetsena

  1. Pese uued käterätikud alati enne esmakordset kasutamist läbi. Nii võimaldad paremat imavust.
  2. Peale pesemist venitage rätikut nurkatest, sest nii vabanevad pesemise ajal kinnisurutud froteeaasad ja rätik muutub taas õhulisemaks.   
  3. Pese rätikud 60 kraadi juures.
  4. Kasuta pesuvahendit pigem säästlikult. Pesuvahendi üleannustamine viib selleni, et pesumasin ei suuda rätikuid pesuvahendist lõplikult puhtaks loputada.
  5. Väldi rätikute pesemisel loputusvahendi kasutamist. Loputusvahendi kasutamine kahjustab rätiku imavust, kuigi see muudab need mõnusalt pehmeks.
  6. Kui soovid, et rätikud oleksid pehmed ja õhulised, kuivata neid trummelkuivatis. Kui eelistad pigem karedamaid rätikuid, soovitame neid kuivatada pesukuivatusrestil
  7. Pane tähele, et rätik võib trummelkuivatuse käigus kiiremini kuluda ja värvi kaotada.