Lihavõtted

Lihavõttepühad on ühed oodatuimad pühad aastas. Olenemata traditsioonist, kuidas lihavõttepühi veeta ja tähistada, on kodu kaunistamine selleks imeliseks ajaks alati meeleolukas! Võlu lummavalt pidulikuks tuppa toodud oksad, kata kena kevadest inspireeritud peolaud ja süüta meeldiva värske aroomiga lõhnaküünal. Leia inspiratsiooni ja muuda oma kodu imeliseks lihavõttekaunistuste ning -tekstiilidega – meie valikus on selleks armsaks kevadiseks pühaks palju uudistooteid.🐥🌼

Kata meeleolukas kevadine lihavõttelaud

Lihavõtted on on lõõgastumise aeg, mil saame nautida pikki hommikusööke või kutsuda lähedased ja sõbrad ühise peolaua äärde. Valmistame siis maitsvad road ning katame kena laua, et nautida koos mõnusat atmosfääri. Lihavõtteaja hommikusöögi lauakatteks sobivad imehästi kollastes toonides lauamatid. Kui asendada need linikuga, saab kena romantilise laua, mis sobilik kahele einestajale. Suurema seltskonna peolaua ettevalmistamiseks sobib hästi näiteks väärikas linane või lihtne ja kaunis puuvillane laudlina, mida saab täiendada sobivas toonis salvrätikutega. Salvrätikutest võib voltida toreda, lihavõttepühade lauale sobiva seade: voldi salvrätik kokku ja säti see ümber lihavõttemuna, kinnita nööriga, lisa lilleõis või oksake ning valmibki võluv kombinatsioon, mis ühtviisi nii kaunis kui praktiline.

Kas värvida ja dekoreerida ise või kasutada valmis kujundatud pilkupüüdvaid lihavõttemune?

Munad kuuluvad lihavõttepühade juurde! Kaunista erinevas suuruses ja mustriga lihavõttemunakujuliste dekoratsioonidega või valmista ise armsad kaunistused naturaalsetest munadest - tore pühadeaegne tegevus, mis innustab ka lapsi kaasa lööma. Kleebi tühjakspuhutud munadele kaunid suled, pärlid ja lisa okstele riputamiseks värvilised nöörid. Või säti kaunid lihavõttekaunistused dekoratiivsele vaagnale.

Tegevused lihavõttepühadeks.

Riputa meeleolukad värvilised lihavõttemunad õues puu otsa või too tuppa oksi, mida saab panna vaasi ja siis kaunistada. Miks mitte kutsuda pere ja sõbrad õue munajahile? Kes leiab aiast kõige rohkem sinna peidetud värvilisi lihavõttemune, saab auhinnaks suure lihavõttemunakujulise karbi, mis täidetud šokolaadi või mõne muu meelepärase maiusega. Istuge siis kõik koos imelise kevadpäikese käes lambanahkadega kaetud õuepingil seljad vastu seina, võtke soojendamiseks peale villased pleedid ja lihtsalt nautige mõnusat meeleolu ning kauaoodatud kevade saabumist.

Vaata kõiki meie kauneid lihavõttetooteid!

Lihavõttekaunistused

Lihavõttekaunistused

osta siit
Küünlad  & salvrätikud

Küünlad & salvrätikud

osta siit
Lauakatmiseks

Lauakatmiseks

osta siit