Nice and Tidy majapidamistarvikud

Meie valikust leiab palju erinevaid majapidamistarvikuid, mis lisaks praktilisusele on ka kenad ja moodustavad omavahel kombineerides stiilse koosluse.

36 toodet
Oled näinud 24 tulemust kõigist 36

Nice and Tidy majapidamistarvikud

Meie valikust leiab palju erinevaid majapidamistarvikuid, mis on ühtaegu nii praktilised kui ka kenad. Tolmu või prahi eemaldamiseks põrandatelt stiilsed puidust varrega kühvli- ja harjakomplektid, tööpindadelt puru eemaldamiseks käepärased väikesed pühkimiskomplektid. Riiulitelt, lambikuplitelt, kardinapuudelt lahtise tolmu pühkimiseks pilkupüüdvad ning praktilised sulgedest tolmuharjad.

Nõude pesemiseks mugavad puidust ja looduslikest materjalidest valmistatud harjastega käepidemega nõudepesuhari, millele saadaval vahetatavad nõudepesuharja otsikud ning mugavaks asetamiseks kraanikausi kõrvale spetsiaalne statiiv. Erinevate majapidamisvahendite stiilseks hoiustamiseks pumbaga või pihustiga klaasist dosaatorpudelid.

Praktilised, kenad ja tugevad metallist säilituskastid, mida on mugav kasutada erinevate tarvikute ja vahendite hoiustamiseks ning mis võivad jääda ruumis ka nähtavale kohale, sest näevad stiilsed ja maitsekad välja.

Stabiilselt lauapinnal püsivad ja tugevad ning kaunid marmorist köögitarvikute hoidjad. Valikus on palju erinevate dekoratiivsete mustritega majapidamislappe, mis on väga vastupidavad ja tänu looduslikule päritolule komposteeritavad. Erinevate pindade puhastamiseks mitmesuguses suuruses ja kenades pastellvärvides pesulapid, tõhusad mikorkiudlapid ning majapidamiskäsnad.