Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 1
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 2
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 3
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 4
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 5
1 / 5
-40%
Peagi saabumas
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 1 - Pisipilt
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 2 - Pisipilt
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 3 - Pisipilt
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 4 - Pisipilt
Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm Naturaalne toon - 5 - Pisipilt

Body & Mind, Body & Mind

Treeningmatt naturaalne toon - 61x183 cm

59,97 €99,95 €
Looduslikust korgist pinnakattega treeningmatt.
Veebipoe ladu - laost otsas
Eeldatav saabumisaeg: juuli

Jooga- ja treeningtarvikud -40%

Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele kuni 23.6.2024 ning ei ole kombineeritav.

Looduslikust korgist pinnakattega treeningmatt. Matt on valmistatud antibakteriaalsest korgist, mis on kinnitatud kummialusele ning on seetõttu libisemisvastane. Matil on mõnus ja mugav pind. Korgist treeningmatt tagab hea stabiilsuse ja haarde erinevate joogaasendite jaoks ning nii väldid harjutuste tegemisel libisemist. Kasutamine, hooldus ja puhastamine: Mati kasutades veendu, et käed ja jalad oleksid kuivad ja puhtad ning ära kanna jalanõusid. Matil või klotsil hea haarde saamiseks on hea vältida naha kreemitamist või õlitamist. Kergelt niiske pind annab hea haarde. Libisemise vältimiseks pihusta veidi puhast vett käte ja jalgade alla. Enne esmakordset kasutamist puhasta matt või plokk niiske lapiga. Kork on looduslik isepuhastuv ja antibakteriaalne materjal, mis ei tõmba ligi tolmu ega rasva. Pese matti või plokki umbes kord kuus või pärast ekstra aktiivset treeningut. Kasuta puhastamiseks niisket lappi sooja vee ja vähese sidrunimahlaga, et eemaldada rasu, mis võib aja jooksul matile koguneda. Väldi seepi sisaldavaid aineid ja pese ainult käsitsi õrnalt hõõrudes. Lase matil pärast iga kasutuskorda täielikult õhu käes kuivada, enne kui selle kokku rullid.. On normaalne, et korkmati värv aja jooksul mõnevõrra muutub.
 • Värv: Naturaalne toon
 • Pikkus: 183 cm
 • Laius: 61 cm
 • Kõrgus: 1 cm
 • Kaal: 700 g
 • Materjal: 100% kork
 • Sertifikaat: Forest Stewardship Council (FSC)
 • Tootenumber: 300005175
 • Wiped with damp cloth

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA* 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Kui tellimus on komplekteeritud ja on järeletulemiseks valmis, saadetakse vastavasisuline SMS. Tellimust vormistades ja sellele järele tulles, palume arvestada kaupluse lahtioluekuaegadega. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kaupluses kohapeal. 
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 6-9 tööpäeva.

* Välja arvatud mööbel. Kohaletoimetamise tasu kauplusesse 9,90 eur. Kohaletoimetamise tasu 9,90 eur ei ole tagastatav toodete tagastamisel. Tagastatavat mööblit võtab vastu Kristiine keskuse Hemtexi kauplus, olenemata sellest, millisest kauplusest toode on kätte saadud.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ , püsikliendile ostudele alates 60 €.
Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU Standard: 14,95 €

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

KOJUVEDU Mööbel*: 69,95 € 

Tarneaeg 6-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Pallet - kullerteenusega. 

*Välja arvatud aiatoolid Vital, Vitality, Vitalina ja tool Lia.

Pane tähele, et osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju. Ostukorvi lehel olles on nähtav info selle kohta, missugused kohaletoimetamise võimalused on saadaval sinu tellimuse puhul.

Pakid, millele ei ole järele tuldud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis, mis on rikkumata ning terve. Mööblit ja suuri vaipu (al 160 cm) saab tagastada Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse, olenemata sellest, millisest kauplusest on see ostetud või kuhu tellitud.

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta. 

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid Kristiine keskuse Hemtexi kauplusesse.

Vali südamega

Kui ostad meie tooteid, soovime, et võid julgelt loota sellele, et oleme sinu eest teinud hea ja jätkusuutliku valiku - olgu selleks siis tooraine, tootmisviis või kaubatarne. Vali südamega-nimetuse alla oleme Hemtexis kogunud meie töö jätkusuutliku arengu ja vastutuse osas.

 

"Vali südamega" märgistatud tooted peavad vastama järgmistele kriteeriumidele: 

 

 • Toode peab olema keskkonnale vähem kahjulik ning selle valmistamisel kasutatud materjal peab olema jälgitav.
 • Vähemalt (>50%) peab olema valmistatud materjalist, mis vastab eelmise punkti nõuetele. 
 • Kui eelnenud kaks punkti ei ole täidetud, tootest saadud tulu antakse kohaliku ühenduse kasutusse. 

 

Tutvu lähemalt meie jätkusuutliku tegevusega siin.

 

 

Soovitused