Elegant Christmas

Elegant Christmas

Ammuta inspiratsiooni elegantsest jõulutrendist, milles on esikohal samet ja veluur. Antud trendi värviskaala ulatub veinipunasest roosani ning metsaroheliselt mündiroheliseni. Selle stiili tooteid on lihtne muu sisustusega kombineerida ning need sobivad nii modernsesse kui traditsioonilisse koju.

 

Luo tyyli

Sisusta elutuba kaunilt langevate veinipunaste või roosade sametkardinatega. Säti diivanile kokkusobivad lillemustrilised sametist dekoratiivpadjad ning anna viimane lihv pleediga, mida on jahedatel õhtutel mõnus ümber võtta.

Kutsu sõbrad peole!

Miski pole pidulikum, kui kuld ja sädelus! Kata laud lillemustrilise laudlinaga ning lisa hulganisti kuldseid aksessuaare. Pane küünlajalgadesse kaunid dekoratiivküünlad ning paiguta laua keskele suur lillekimp. Õhtusöögi korraldamisel on abi praktilisest lisalauakesest, millele saab panna joogid, suupisted ja muud hõrgutised.

Soovid katta elegantse, kuid siiski traditsioonilisema õhtusöögilaua? Vali roheline damastlaudlina ning selle juurde sobivad servjetid. Rohelist saad lihtsasti kombineerida valge ja hõbedasega ning traditsioonilist nüanssi saad lisada kristalli ning ajatute portselannõudega.

Hotellimiljöö koduses magamistoas

Loo jõuluhõngu ka magamistoas – eelista veinipunaseid ja roosasid toone ning imelist satiinpuuvilla. Lopsaka üldmulje saamiseks kombineeri lillemotiive ühevärviliste toodetega. Suurte hotellipatjadega saab tekitada koheva voodipeatsi, millele toetudes on mõnus lugeda jõulukingiks saadud uut raamatut. Paiguta voodile kaunis päevatekk ja anna toale jõululik ilme pärja või pabertähega.

Tutustu muihin joulutyyleihin