Kutsuv kevadine sisustustrend

Kutsuv kevadine sisustustrend

Kas soovid sisustada kodu helgeks ning mänguliseks, kuid samal ajal hoida stiili puhta, selge ja kaasaegsena? Meie teine kevadine trend Humble Romance loob unelmahõngulise ning romantilise meeleolu, olles samas ajatu ja stiilne.

Dekoratiivpatjade ja pleedidega diivanile uus ilme

Stiili värvipaleti põhitoonid on sensuaalselt pehmed roosakad, lillakad ning erinevad beežikad varjundid ja valge. Tasakaalusta õrnu pastelltoone kevadiselt erksate värvinüanssidega. Soovitame valida kardinad, dekoratiivpadjad ning pleedid, mille valmistamiseks on kasutatud naturaalseid materjale - linane, eelpestud puuvill ja täiuslik sajaprotsendiline vill. Kangad on on eelistatult pinnastruktuuriga, tikanditega või kevadisest meeleolust inspireeritud külluslike lillemustritega.

 

Trendikas roosa pleed!
Vähenda magamistoas valgust pimendavate kardinatega

Kevadmeeleolu magamistuppa

Magamistoa romantilise meeleolu rõhutamiseks kasuta roosakates toonides ning õiemustritega tekstiile. Roosat ei pea olema palju, kasuta seda pigem mõõdukalt, valides voodipesu ja kardinad või lisades mõne majesteetliku padja, mis peidetud kauni padjapüüri sisse. Nii lood sooja ja kutsuva mulje ning kevadise meeleolu. Värskuse tunnet saad viimistleda, kui avad mõneks minutiks akna enne voodissepugemist. Imeline kevadine õhk toob endaga kaasa ka mõnusama ööune!

Kaunid õiemustrid ja mahedad roosad värvitoonid