Blue Shadow

Elegantne trend Blue Shadow

Kevadine sisustustrend Blue Shadows on saanud inspiratsiooni 50-ndate hotelliinterjööridest. Still on olemuselt maskulliinne ja tumedatooniline, olles samas ka elegantne. Sisustusaktsentide puhul kasutatud sinise erinevad toonid, nagu meresinine ja türkiis, püüavad pilku ning kohevad vaibad ja heledad kardinad lisavad sisustusele hubasust.

Dekoratiivpatjadega diivanile uus ilme

Diivanile saad hõlpsasti lisada pehmust dekoratiivpatjade abil - kombineeri erinevaid mustreid ja kangaid. Kui valid sarnastes toonides lillemustrid ja ranged ruudud, sobivad need omavahel imehästi kokku. Padjad ei pea muide ka samas suuruses olema, paiguta väiksemaid ja suuremaid, ruudu- ja ristkülikukujulisi patju vaheldumisi.  

Nipp!

Kui soovid dekoratiivpatju sagedasti uuendada, tasuks kaaluda padjakatete ostmist. Pannes katete sisse suletäidisega sisupadjad, saad koheva ja õhulise tulemuse.

Lummav sinistes toonides magamistuba

Loo magamistoas erinevate siniste toonide abil harmooniline ja meeleolukas sisustus. Vali toonidest näiteks meresinine ja ergas türkiis. Kas oled mõelnud, et voodipesud ei pea alati ühesugused olema? Kombineerides omavahel lillemustrilist ja ühevärvilist komplekti, on tulemus huvitav ja tavapärasest erinev. Antud sisustustrendi sobib hästi üks meie klientide lemmikuid, luksuslik ja kaunis ühevärviline Egiptuse puuvillast satiinvoodipesukomplekt Luxor. Pööra tähelepanu ka magamistoa valgustamisele – stiilne laua- või põrandavalgusti paneb i-le täpi!

 

Hooaja kauneim keraamika ja klaas

Sel kevadel on märksõnadeks värvitud klaas ja geomeetrilise mustriga keraamika. Värvitoonide puhul on rõhutatud musta, maalähedasi toone ja sinist. Mööbli puhul on esikohal tumedast puidust tooted, sest need loovad kontrasti ja lisavad kübekese dramaatilisust. Põrandale laota aga suur hele vaip.

Tumedatooniline õhtusöögilaud

Stiilne ja elegantne söögilaud ei eelda alati suurt investeeringut. Leia meie tootevalikust laudlina väikesele, pikale või ümmargusele lauale. Antud stiili põhjavärviks sobib väga hästi näiteks tumesinine või must, mida saab täiendada linikute ja lauamattide ning erinevate sinist tooni keraamikaga. Viimase lihvi annavad sellele elegantsele ja maskuliinsetes toonides lauale muuhulgas tugevalt seisvad küünlajalad ja piimjad klaasid.