Vali oma eelistusele ja vajadustele vastav voodi

Vali oma eelistusele ja vajadustele vastav voodi

Voodi on palju enamat kui vaid koht magamiseks. Kui magame hästi, oleme heas vormis ja toimekad - see on üks Nordic Rest voodite kontseptsiooni põhialuseid, millele toetub nende toodete disain. Meie voodites kasutatakse kaasaegset vedrusüsteemi, mis pakub kehale tuge just seal, kus seda kõige enam vaja. Lisaks on madratsid valmistatud hea õhuvahetusega, hingavatest täitematerjalidest ning madratsi kattematerjal on vastupidav ja kvaliteetne. Soovime, et sul oleks end võimalik maksimaalselt hästi välja puhata. Head ööd! Imelist hommikut!

Missugune madratsi jäikusaste oleks sobivaim?

Sobiva jäikuse ja elastsusega madratsi leidmine võib olla keerukas. Kui madrats tundub liiga pehme või liiga kõva võib see põhjustada rahutut und ja magamise ajal asendite vahetamist, et tunda ennast mugavalt. Enne, kui asud valima enda vajadustele sobivaimat madratsit, mõtle missuguses magamisasendis eelistad magada, et puhkus oleks täiuslik. Kas magad enamasti selili, külili või kõhuli? Madratsi valikule mõeldes võta arvesse ka kehakaal ning seda kas vahetad magades sageli asendit või mitte. Kui madratsi jäikusastme valimine tekitab ebakindlust, soovitame valida pigem jäigem madrats.

Tsoneeritud vedrusüsteem

Hea voodi määratlus on individuaalne, kuid üldiselt öeldes on hea voodi selline, mille madratsil lamades saab selg õiges asendis puhata. Tsoonideks jagatud madratsil on pehmemad tsoonid õlgadele ja puusadele ning jäigemad tsoonid peale, taljele ja jalgadele. See ongi kohanduv madrats, mis annab parima võimaliku toe seal, kus seda vaja on. Mida rohkem on tsoone, seda paremini kohandub madrats kehaga.
Hemtexi voodites kasutatakse kaasaegset vedrusüsteemi, mis pakub kehale tuge just seal, kus seda kõige enam vaja. Vastupidavad ja kvaliteetse kattetekstiiliga madratsid on valmistatud hingavatest täitematerjalidest ning tagavad hea õhuvahetuse.

Adaptiivne vedrusüsteem

Adaptiivse vedrusüsteemiga madrats koosneb kahel erineval tasemel olevatest pocket-vedrudest, mis tagavad optimaalse keha toestuse sõltumata keha kaalust. Madrasti vedrud kohanduvad madratsil lamava inimesega nii, et lühikesed vedrud aktiveeruvad ning pakuvad tuge suurema kaalu korral ja pikemad vedrud tagavad toe väiksema kehakaalu korral. Pocket-vedrustuse puhul on keerdvedrud paigutatud ja õmmeldud eraldi taskutesse mis on paigutatatud omakorda erinevatesse sektsioonidesse.

Adaptiivne vedrusüsteem on kasutusel meie Premium voodites.

Meie voodid

Hemtexi voodikollektsioonis on mitmes erinevas hinnakategoorias voodeid, mis pakuvad erinevaid jäikusastmeid, võttes arvesse erinevaid kehatüüpe. Voodid on välja töötatud koostöös Euroopa mööbliekspertidega ning valmistatud Skandinaavia käsitöötraditsioone ja standardeid järgides. Tänu vastupidavale raamile ja kvaliteetsetele materjalidele on voodid mugavad ning teenivad kasutajat pikalt. Täiesti uue lahendusena ka päevavoodi, mis sobib suurepäraselt näiteks tudengikorterisse või külalistetuppa. Päevavoodi on kasutatav nii diivani kui voodina, magamiseks on vaja vaid kattemadrats ringi keerata ja hea ööuni on tagatud!

Nii saad pikendada voodi kasutusiga

Meie kontinentaalvoodite kattemadratsi kate on eemaldatav ning pestav kuni 40 kraadi juures. Äsja pestud kate tuleb niiskena venitada tagasi endistesse mõõtudesse, sest sünteetiline täidis tõmbub pesus mõnevõrra kokku. Trummelkuivati kasutamine ei ole soovitav. Kuna Duo päevavoodi madratsi kate ei ole eemaldatav, soovitame kasutada madratsikaitset. Madratsikaitset on lihtne pesta pesumasinas ning see võib pikendada oluliselt Duo päevavoodi kattemadratsi kasutusiga. Plekkide ja niiskuskahjustuste vältimiseks soovitame kasutada tekstiili impregneerimisvahendit ning regulaarseks puhastamiseks puhastusvahtu.