Moments

Sense the moment – lõhnaküünlad, ruumilõhnad ja pihustatavad lõhnastajad

Lõhnad mõjutavad meie aistinguid ja tekitavad erinevaid emotsioone. Kaneelilõhnaline küünal võib tekitada jõulutunnet, sidrunilõhn tekitab seose värskuse ja puhtusega, samas näiteks lavendlilõhn on meeli lõõgastava toimega.

Sense the moment -tootesari on stiilse disainiga ja nende tootmisel on panustatud kvaliteetsete toorainete kasutamisse. Lõhnaküünlad on valmistatud sertifitseeritud sojavahast ning suurimal küünlal on kolm männipuidust tahti, mistõttu põleb küünal ühtlaselt ning lõhnab optimaalselt. Puidust küünlataht tekitab lahtist leeki meenutava õrnalt pragiseva heli. Lõhnaküünlad ja pihustatavad lõhnastajad ei sisalda alkoholi.

Sense the moment – Herbal-sari

Herbal-sarja lõhnadest leiad mitu hurmavat modernset lõhna: Vetiver Lavender – tasakaalustatud kombinatsioon peent vetiver-muru ja lavendlit, Neroli Gardenia – klassikaline rikkalik lõhn, kus ühinevad gardenia ja neroli, Patchouli Lime – värske laimi lõhn on kombineeritud vürtsilisema patšuliga ja Citrus Vanilla – elegantne lõhn, kus pehme vanilje on kombineeritud magusa ja värske tsitrusega. 

Sense the moment – Deluxe-sari

Deluxe-sarjast leiad luksuslikke traditsiooni päraseid lõhnasid: Blackwood – lõhnakombinatsioon tumedast puust ja soojast merevaigust, Patchouli Freesia – maalähedane hurmav lõhn patšulist  ja freesiast, Cardamon Lime – lõhn, kus ühineb värske roheline laim ja vürtsikas kardemon ja Fresh Cotton – värske äsjapestud, päiksekäes kuivatatud puuvillalina lõhn.