Juhised ja abi

Allpool on leitav lisateave mõõtmise, toodete ning tarne ja hoolduse kohta. Lisaküsimuste tekkimisel palume julgelt ühendust võtta meie klienditoega.

Mõõtmine

Soovitame hoolikalt läbi mõelda ja planeerida kõik kardinatega seotud aspektid sobivaima lahenduse leidmiseks. Oluline on olla mõõtusid võttes äärmiselt täpne ning eksimuste vältimiseks viia läbi kontrollmõõtmised. Erimõõdus valmistatud toodetel puudub tavapärane tagastus- ja vahetusõigus. Nõuannete ja abi saamiseks soovitame võtta ühendust meie klienditoega meiliaadressil klienditugi@hemtex.ee.

Tellimuse kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine kauplusesse – tule tellitud toodetele järele Sulle sobivasse Hemtex´i kauplusesse

Kohaletoimetamine personaalsele aadressile PostNord´i vahendusel. Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise hind on 30 € tootest sõltumata.

Erimõõdus tellimustoodete kohaletoimetamise aeg on ca 4-5 nädalat.

Kas tellimust on peale selle esitamist võimalik tühistada või muuta?

Tellimuse vormistamise järgselt ei ole erimõõdus valmivate toodete tellimust võimalik tühistada ega muuta.

Värvierinevused

Anname endast parima, et erimõõdus aknakatete materjali värv oleks veebilehel olevatel fotodel võimalikult hästi eristatav ning tegelikkusele vastav. Mõnikord võib värve erinevatel monitoridel kogeda erinevalt ning me ei saa garanteerida, et ekraanil esitatud värvitoon vastab tegelike toodete värvitooniga 100% täpsusega. Jätame endale õiguse, et ekraanil esitatud värv ja tegelik värv ei ühti täpselt 100%.

Paigaldamine

Tellitud toodete komplekti kuuluvad paigaldusjuhised. Neid saab alla laadida ka konkreetse toote lehelt veebis. Laeme oma veebilehele jooksvalt üles paigaldusvideoid.

Kruvid paigaldamiseks

Kuna seinamaterjale on mitmeid erinevaid, ei kuulu tellitava erimõõdus aknakatte komplekti kinnituskruvid. Need tuleb valida konkreetsele seina- või laematerjalile vastavalt, soovitame usaldusväärse kinnituse tagamiseks konsulteerida spetsialistiga ehitustarvete kaupluses.

Puhastamine ja hooldus

Soovitame kasutada tolmu eemaldamiseks toluimejat, mis on reguleeritud väikseimale võimalikule võimsusele.
Põhjalikumaks puhastamiseks soovitame professionaalset keemilist puhastust. Nii keemilise kui ka lithsa pesu korral võib tekkida kanga laiuse/kõrguse kokkutõmbumine ca 3-6%. Puhastamine võib mõjutada kardina kanga värvi, seetõttu on soovitav puhastada samas ruumis olevad kardinad üheaegselt.

Tellimusest taganemise õigus

Tellimuse järgi valmistatud erimõõdus toodetele ei kehti taganemis- ega vahetusõigus. 

Reklamatsioon

Kui tootel avalduvad puudused, tuleb neist meid teavitada mõistliku aja jooksul peale puuduste avastamist. Kaebused tuleb esitada hiljemalt kahe aasta jooksul alates toote kättesaamisest. Kui toode või selle osad on tavakasutuses ette nähtud kestma oluliselt kauem, on pretensiooni esitamise tähtaeg viis aastat. Päikesekaitse tehnoloogial on 3-aastane tootjagarantii. Kui kaebust ei esitata õigeaegselt, kaob õigus pretensiooni esitada. 

Erimõõdus aknakatete puudustest tuleb saata vastavasisuline email aadressile klienditugi@hemtex.ee

Puudusest teada andvale emailile lisatavad üksikasjad:

  • Tellimuse number  
  • Kaebuse põhjus ja puuduse kirjeldus  
  • Soovitud/eelistatud lahendus 
  • Kaks kvaliteetset fotot, mis iseloomustavad puudust (või videot, kui tegemist on funktsionaalsuse puudusega)

Vigade ja puuduste hindamine

Meie eesmärk on ja me püüame alati leida oma klientidele rahuldava lahenduse. Kahjuks ei ole see alati võimalik. Vaidluste puhul järgib Hemtex tarbijavaidluste komisjoni otsust. Ku puuduste kõrvaldamiseks on võetud kasutusele meetmeid omal algatusel, eelnevalt Hemtexiga kokku leppimata, ei kata meie sellisest tegevusest tekkinud kulutusi. Jätame endale õiguse edastada pretensioonid edasiseks käsitlemiseks tootjale või alltöövõtjale.

Garantii

Meie poolt antav garantii kehtib Eestis ning juhindub Eestis kehtivatest tarbijakaitse reeglitest.

 

TAGASI ERIMÕÕDUS AKNAKATETE KOLLEKTSIOONI LEHELE